پدیده نقش زیادی در رونق اقتصادی و گردشگری کشور دارد

رئیس سازمان صنعت و معدن شهرستان بینالود درحاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه تخصصی خودرو گفت: با توجه به ظرفیت های پدیده، این مجموعه نقش زیادی درگردشگری و ا

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1574

پدیده نقش زیادی در رونق اقتصادی و گردشگری کشور دارد


رئیس سازمان صنعت و معدن شهرستان بینالود درحاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه تخصصی خودرو گفت: با توجه به ظرفیت های پدیده، این مجموعه نقش زیادی درگردشگری و اقتصاد کشور دارد.


پدیده نقش زیادی در رونق اقتصادی و گردشگری  کشور داردبه گزارش سایت اخبار پدیده، قلی زاده با اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی خودرو در مجموعه پدیده افزود: مجموعه پدیده با برخورداری از ظرفیت ها و فضاهای خوبی که در اختیار دارد نقش زیادی در جذب گردشگر و همچنین رونق اقتصادی،مذهبی،ورزشی و غیره دارد.
وی ادامه داد: طی امسال ٨ نمایشگاه تخصصی در شهرستان بینالود برگزار شد که چندین نمایشگاهی که پدیده میزبان آن بود بسیار خوب و موفق برگزار شد.
این مقام مسئول شهرستان تصریح کرد: بخش زیادی از فعالیت های پدیده در حوزه واحدهای صنفی است و در رشد و رونق اقتصادی این حوزه نقش مثبتی داشته و دارد.
قلی زاده اظهار امیدواری کرد: پیش بینی می شود با ادامه روند فعالیت های عمرانی مجموعه پدیده، تمامی واحدهای صنفی نه تنها استان بلکه کشور نیز رونق اقتصادی خوبی بگیرند.
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است .

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.