دور جدید عملیات عمرانی پدیده شاندیز در مساحتی حدود ۲۰۰ هزار متر مربع آغاز شد

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز در مراسم آغاز مرحله جدید از عملیات عمرانی پروژه‌های پدیده شاندیز، اظهار داشت: همزمان با میلاد فرخنده پیامبر اکرم(ص

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1577

دور جدید عملیات عمرانی پدیده شاندیز در مساحتی حدود ۲۰۰ هزار متر مربع آغاز شد


مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز در مراسم آغاز مرحله جدید از عملیات عمرانی پروژه‌های پدیده شاندیز، اظهار داشت: همزمان با میلاد فرخنده پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفرصادق(ع) دور جدید عملیات عمرانی پدیده شاندیز در مساحتی حدود ۲۰۰ هزار متر مربع در ۴ جبهه کاری آغاز شد و در این طرح در اوج کار تا ٢٠٠٠ فرصت شغلی مستقیم ایجاد می گردد.


دور جدید عملیات عمرانی پدیده شاندیز در مساحتی حدود ۲۰۰ هزار متر مربع آغاز شد

دکتر ابوالفضل انتظاری افزود: با اجرای این پروژه ارزش‌های افزوده مضاعفی خواهیم داشت و به‌طور همزمان در ۵ جبهه فرعی دیگر پیگیر انجام تکمیل پروژه‌های فازهای ۱ تا ۱۱ خواهیم بود.

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز با بیان اینکه هم‌اکنون در حال انجام مذاکراتی با سرمایه گذار برای دو پروژه دیگر این مجموعه هستیم، خاطرنشان کرد: به‌زودی توافق نهایی را با سرمایه‌گذاران خواهیم داشت و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته پروژه پیست یخی پدیده شاندیز در دهه فجر امسال و یا قبل از نوروز ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد.

انتظاری با اشاره به اینکه پروژه دیگر، مجموعه آبی پدیده شاندیز بوده که دارای جاذبه‌های بی‌نظیر است، تصریح کرد: در این رابطه در حال انجام مذاکرات با یک هیئت ایتالیایی هستیم و پیش‌بینی آن را داریم که با این گروه به توافق نهایی برسیم و در اینگونه پروژه‌ها سرمایه از سوی سرمایه‌گذار تامین می‌شود و وقتی که سرمایه‌گذار ورود پیدا می‌کند به این معنا است که این پروژه توجیه اقتصادی دارد.

دکتر ابوالفضل انتظاری تاکید کرد :به دنبال آن هستیم که مجموعه پدیده شاندیز در ایام نوروز ۹۷ به یکی از جاذبه‌های گردشگری تبدیل شود و خیابان سنگ فرش در این مجموعه با آب نماها، رودخانه‌ی خروشان، المان‌های فرهنگی و المان‌های گل و گیاه و نور پردازی آماده خواهد شد.

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز با اشاره به اینکه ۵۰۰ میلیارد تومان خط اعتباری در قالب کنسرسیوم بانکی داریم، بیان کرد: در حال حاضر پیمانکاران کارگاه‌های خود را تجهیز کرده و فعالیت‌های عملیاتی‌شان را آغاز کرده‌اند و با افزایش دمایی که پس از تعطیلات نوروز ۹۷ خواهیم داشت این فعالیت‌ها ترجیحا به‌صورت دو شیفته ادامه می‌یابد تا طرح‌های اجرایی هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.

دکتر انتظاری گفت: پرداخت‌ها در چند مرحله خواهد بود که البته مقید به زمان خاص نبوده و براساس میزان پیشرفت‌های کاری تخصیص می‌یابد و هرچه قدر که سرعت کار بالاتر باشد، فاصله زمانی دریافت‌ها کوتاه‌تر خواهد بود.

وی افزود: اقدام دیگرمان مذاکره با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در جهت انتخاب پیمانکاران و سرمایه‌گذاران فازهای ۱۱ تا ۱۹ خواهد بود و متعاقب آن موضوع برج های بزرگ پدیده شاندیز را داریم که با نهایی کردن مجوزها، انتخاب پیمانکار و سرمایه گذار و تامین مالی را باید پیگیری کنیم.

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز ادامه داد: دریافت و تمدید مجوزها و اجرای مجموعه‌های هتلی جزیره کیش در قالب ۵ برج بزرگ (۳ ویو سمت دریا و ۲ ویو سمت خشکی)، مجموعه تجاری بزرگ و بهره برداری از سه مجموعه رستورانی شامل رستوران کف شیشه‌ای در ارتفاع ۴۵ متری، رستوران ۶ هزار متر مربعی قلعه ، همچنین راه‌اندازی مجموعه رستورانی غروب کیش از جمله برنامه های آینده است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.