نتایج نظر سنجی از شرکت کنندگان در نمایشگاه خودرو

نمایشگاه محصولات خودروی شرکت های داخلی و خارجی در محل مرکز تفریحات و سرگرمی پدیده شاندیز برگزار شد و اداره کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پد

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1579

نتایج نظر سنجی از شرکت کنندگان در نمایشگاه خودرو


نمایشگاه محصولات خودروی شرکت های داخلی و خارجی در محل مرکز تفریحات و سرگرمی پدیده شاندیز برگزار شد و اداره کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده برای برنامه ریزی و ارزیابی کیفیت برپایی این نمایشگاه و برگزاری نمایشگاه های با کیفیت در آینده از شرکت کنندگان نظر سنجی انجام داد.


نتایج نظر سنجی از شرکت کنندگان در نمایشگاه خودرو


به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر علی حامدمقدم مدیر کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده گفت: نمایشگاه خودرو در پدیده شاندیز برگزار شد و از ١۵٢نفر از شرکت کنندگان در خصوص نحوه برگزاری این نمایشگاه نظرسنجی صورت گرفت.
وی افزود: بر اساس این نظر سنجی که ۶۵درصد مرد و ٣۵درصد زن بودند، ١٠درصد از آن ها از طریق تبلیغات رسانه ای، ٢٨درصد از طریق تبلیغات محیطی، ١۴درصد از طریق کانال رسمی گروه شرکت های پدیده، ١٠درصد از طریق سایت خبری و ٣٨درصد از شرکت کنندگان در نظر سنجی از دیگر روش های موجود اطلاع رسانی از برگزاری نمایشگاه آگاه شدند.
دکتر حامدمقدم اعلام کرد: ۵٠درصد از این افراد محل برگزاری نمایشگاه را خیلی خوب ارزیابی کردند و۴١درصد نیز زمان برگزاری نمایشگاه را خوب دانسته اند.
وی تصریح کرد: ٣۵درصد از افرادی که در نظرسنجی شرکت کردند، زمان و نحوه اطلاع رسانی را متوسط اعلام کردند و در خصوص امکانات رفاهی نمایشگاه ٢۶درصد متوسط و ٢۶درصد نیز ضعیف اعلام شده است.
وی گفت: در این نظر سنجی همچنین کیفیت صوت محیط نمایشگاه نیز مورد ارزیابی و نظرسنجی قرار گرفته است که ٣٣درصد متوسط اعلام شده و در میزان تعداد شرکت های حاضر ٣۵درصداز شرکت کنندگان براین باور بوده اند که ضعیف عمل شده است.
مدیر کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده افزود: نحوه دسترسی به غرفه ها با ٢٧درصد خوب اعلام شده و نحوه برخورد پرسنل نیز با ٣۵درصد آرا، خوب ارزیابی شده است. میزان دستیابی به اهداف مراجعه کنندگان، ارزیابی طراحی داخلی غرفه ها، و ارزیابی نظافت محیطی نمایشگاه نیز به ترتیب با ٣٠درصد متوسط، ٢۵درصد خوب و متوسط و ٣۴درصد بسیار خوب اعلام شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

تصاویر خبر

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.