جشن یلدا در مجموعه رستوران های پدیده کیش

مدیر عامل شرکت پدیده کیش: ویژه برنامه ی شب یلدا در رستوران های پدیده کیش را تشریح نمود.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1582

جشن یلدا در مجموعه رستوران های پدیده کیش


مدیر عامل شرکت پدیده کیش:
ویژه برنامه ی شب یلدا در رستوران های پدیده کیش را تشریح نمود.


جشن یلدا در مجموعه رستوران های پدیده کیش

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر سید امین متقی با اعلام این خبر گفت: شب یلدا به عنوان بلندترین شب سال و به یکی از جشن های کهن بومی و ملی ما ایرانی ها است که عموما با جمع شدن اعضای خانواده در منزل بزرگان فامیل یک شب خاطره ساز و به یاد ماندنی را رقم می زنند.
وی افزود: امسال در مجموعه رستوران های پدیده کیش به ویژه رستوران قلعه ویژه برنامه ای تدارک یافته تا خانواده های محترم کیشوندان و گردشگرانی که به جزیره زیبای کیش سفر می کنندبتوانند در کنار خانواده شبی به یاد ماندنی را در دفتر خاطرات خود ثبت کنند.
دکتر متقی ادامه داد: علاقمندان می توانند از طریق کانترهای راهنمای مسافر واقع در آژانس های هواپیمایی سطح جزیره، برای حضور در جشن شب یلدا، و رزرو جا اقدام نمایند.
وی با اشاره به محدودیت ظرفیت سالن رستوران قلعه تاکید کرد: اولویت حضور در مراسم جشن با افرادی است که پیش از برگزاری برنامه اقدام به رزرو و یا خرید بلیت کرده اند.
مدیر عامل شرکت پدیده کیش خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش میهمانان در رستوران قلعه تعداد ١٢٠٠نفر می باشد که از ویژه برنامه های ما همراه با برنامه های استندآپ کمدی با حضور کمدین های جزیره، اجرای موسیقی زنده توسط خواننده معروف کشورمان محسن آصف، مراسم حافظ خانی و پذیرایی مخصوص شب یلدا (میوه های مخصوص یلدا) بهره مند خواهند شد.
در پایان ابراز امیدواری نمود که امسال شب یلدایی متفاوت و خاطره ساز جهت میهمانان محترم باشد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.