توافق پدیده شاندیز و شرکت پُست برای خدمات سهامداری اجرایی می‌شود

مدیر عامل گروه شرکت های سرمایه گذاری پدیده شاندیز امروز در حاشیه دیدار با مدیرکل پُست خراسان رضوی و در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: در جهت تسهیل کار و تک

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 1593

توافق پدیده شاندیز و شرکت پُست برای خدمات سهامداری اجرایی می‌شود


مدیر عامل گروه شرکت های سرمایه گذاری پدیده شاندیز امروز در حاشیه دیدار با مدیرکل پُست خراسان رضوی و در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: در جهت تسهیل کار و تکریم سهامداران برای دریافت خدمات سهامداری قرارداد همکاری با شرکت پُست کشور امضاء کرده‌ایم و امروز برای اجرایی کردن آن جلسه ای با مدیران پُست استان داشتیم.


توافق پدیده شاندیز و شرکت پُست برای خدمات سهامداری اجرایی می‌شود

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری افزود : خوشبختانه شرکت پُست زیرساخت‌ های لازم را فراهم کرده‌اند، نیروهای مورد نیاز سازماندهی شده و سامانه سناپ به طور آزمایشی مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین از ۱۵ دی ماه ۱۳۹۶ به تدریج و بطور رسمی در شهرستان های منتخب، کار خدمات سهامداری را از طریق شبکه پُست انجام خواهیم داد.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در خصوص مراجعه سهامداران به پُست گفت : ابتدا کار را از مجموعه ساختمان مرکزی پُست خراسان رضوی آغاز می کنیم و در مرحله بعدی پُست صدف مشهد مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت و به تدریج در شهرهای بزرگ خدمات سهامداری را از طریق پُست توسعه می‌دهیم.

دکتر انتظاری در مورد خدماتی که در قالب همکاری با شرکت پُست انجام خواهد شد، گفت: در قالب این همکاری خدمات سهامداری همچون اطلاع از آخرین وضعیت سهام افراد، نقل و انتقال هایی که صورت گرفته است، گواهی سهام، دریافت وکالت های تشکیل مجمع عمومی و ... ارائه می شود که در هر مورد از سوی روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده و سامانه ارسال پیامک، اطلاع رسانی لازم به سهامداران انجام خواهد شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.