بازدید گروهی از سهامداران پدیده از اجرای عملیات عمرانی در لورایز

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده از حضور سومین گروه سهامداران، برای بازدید از فعالیت های عمرانی پروژه لورایز در پدیده شاندیز خبر دا

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1594

بازدید گروهی از سهامداران پدیده از اجرای عملیات عمرانی در لورایز


مدیر کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده از حضور سومین گروه سهامداران، برای بازدید از فعالیت های عمرانی پروژه لورایز در پدیده شاندیز خبر داد.


بازدید گروهی از سهامداران پدیده از اجرای عملیات عمرانی در لورایز

به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر حامد مقدم گفت: ظهر امروز، سومین گروه از سهامدارانی که برای بازدید از مجموعه لورایز از طریق ادمین ربات پدیده ثبت نام کرده بودند ازمجموعه لورایز بازدید کردند.
به گفته وی، سهامداران در این بازدیدها باآگاهی از چگونگی روند اجرای عملیات عمرانی پروژه آپارتمان های میان مرتبه (لورایز) از نزدیک شاهد چگونگی فعالیت و عملکرد پیمانکاران بودند.
وی خاطر نشان کرد: سهامداران علاقمند می توانند برای ثبت نام و بازدید از پروژه لورایز، مشخصات شخصی خود را شامل"نام و نام خانوادگی، شماره همراه و کدسهامداری" به ربات تلگرام پدیده به آدرس @padide_ask_bot و همچنین صفحه ادمین ربات به آدرس@padidecoadmin ارسال نمایند و منتظر تماس تلفنی همکاران ما باشند.
مدیر کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده تاکید کرد: برای شرکت در بازدید هفته ای سهامداران از مجموعه پروژه لورایز ثبت نام الزامی است و این بازدید هر هفته در روزهای پنج شنبه اجرایی می شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.