قیمت کارشناسی سهام پدیده ۵٠٠ تومان افزایش می یابد

مدیر عامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در جمع خبرنگاران اعلام کرد: با افزایش سرمایه در شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، قیمت کارشناسی سه

  • امتیاز به مطلب (6) نفر

شماره خبر : 1598

قیمت کارشناسی سهام پدیده ۵٠٠ تومان افزایش می یابد


مدیر عامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در جمع خبرنگاران اعلام کرد: با افزایش سرمایه در شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، قیمت کارشناسی سهام این شرکت ۵٠٠ تومان افزایش می یابد.


قیمت کارشناسی سهام پدیده ۵٠٠ تومان افزایش می یابد


به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه از افزایش سرمایه در شرکت ابنیه و ساختمان این شرکت خبر داد و گفت: با این افزایش سرمایه، قیمت کارشناسی هر سهم ابنیه که برابر با ٣ هزار و٣٧۵ تومان بوده است، به ٣هزار و ٨٧۵ تومان افزایش می یابد.

وی افزود: در افزایش سرمایه در سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، هر یک سهم شش سهم خواهد شد و براساس ارزش گزاری کارشناس رسمی دادستانی ۵٠٠ تومان به آن اضافه می شود و بلوک شش سهمی برابر سه هزار و ٨٧۵ تومان می شود.

دکتر انتظاری با اعلام اینکه در حال حاضر ٣٠درصد از سهامداران شرکت ابنیه و ساختمان سهامداران مردمی هستند افزود: قیمت نهایی نقل و انتقال هر سهم در بازار سناپ در روز ٢۵دی ماه و پس از برگزاری جلسه هیات مدیره و بر اساس فرمول هایی که در بورس قرار دارد محاسبه خواهد شد و بر اساس فرمول های بورس قیمت هرسهم با ۵٠٠ تومان افزایش جمع شده و بر شش تقسیم می شود تا قیمت معاملاتی هر سهم بدست بیاید.

وی اعلام کرد: باتوجه به رقیق سازی سهام، امکان خرید و فروش و نقل و انقلات آن نیز افزایش خواهد یافت.
مدیر عامل گروه شرکت های هلدینگ پدیده با اشاره به اینکه یکی از سازوکارهای ورود سهام پدیده به بورس رقیق سازی آن بود که خوشبختانه در حال نهایی شدن است و با این افزایش سرمایه و رقیق سازی سهام، راه ورود سهام پدیده به بورس نیز هموارتر می شود.

دکتر انتظاری اظهار داشت: براساس مصوبه و تکلیفی که برای گروه شرکت های پدیده تعیین شده است، امید می رود تا پایان سال جاری مجمع عمومی فوق العاده شرکت ابنیه و ساختمان با دعوت از تمامی سهامداران، تشکیل شده و در آن مجمع در خصوص افزایش سرمایه مرحله دوم نیز تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که در سه چهارماهه نخست سال ١٣٩٧نیز مجمع عمومی عادی شرکت ابنیه و ساختمان را تشکیل و سهامداران اعضای هیات مدیره مورد نظر خود را انتخاب کنند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.