رایزنی‌های فشرده منطقه ای و ملی برای آغاز مجدد فعالیت های تجاری پدیده شاندیز

بازار و شاپینگ از مجموعه کاربری های تجاری و انتفاعی بزرگ پدیده شاندیز است که این روزها معاونت اقتصادی گروه شرکتهای پدیده، کمیته بهره برداری و مدیریت

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1600

رایزنی‌های فشرده منطقه ای و ملی برای آغاز مجدد فعالیت های تجاری پدیده شاندیز


بازار و شاپینگ از مجموعه کاربری های تجاری و انتفاعی بزرگ پدیده شاندیز است که این روزها معاونت اقتصادی گروه شرکتهای پدیده، کمیته بهره برداری و مدیریت های تخصصی مربوطه به شدت در حال برنامه ریزی و تدارک فعالیت مجدد آن هستند.


رایزنی‌های فشرده منطقه ای و ملی برای آغاز مجدد فعالیت های تجاری پدیده شاندیز


به گزارش سایت اخبار پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز امروز مذاکرات فشرده‌ای را در تهران برای جذب برندهای ملی و بین المللی جهت فعالیت جدید حوزه تجاری پدیده شاندیز انجام داد.

مدیران و هیئت عامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز این روزها علاوه بر درگیری با موضوع اتمام حسابرسی سال ۱۳۹۵ گروه شرکتهای پدیده، برگزاری مجامع شرکت ها، تعیین هیئت مدیره ها، افزایش سرمایه شرکت ابنیه و ساختمان و مسائل مربوط به سهم و سهام داری، در خصوص فعال کردن حوزه تجاری پدیده شاندیز جلسات فشرده منطقه‌ای و ملی را برگزار می کنند.

خبرهای موثق حاکی است پیست یخی پدیده شاندیز در دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره‌برداری خواهد رسید و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری آغاز خواهد شد و به احتمال زیاد مقدمات فعالیت گسترده اقتصادی و تجاری نیز فراهم خواهد گردید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.