پیگیر الزامات اجرایی، حقوقی و مالی ورود به بورس هستیم

دکتر انتظاری مدیر عامل شرکت های پدیده شاندیز در خصوص ورود به بورس و صورت های مالی پدیده عنوان نمود: برای ورود به بورس مصوبات دستگاه حاکمیت دریافت شده

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1633

مدیر عامل گروه هلدینگ شرکت های پدیده شاندیز:
پیگیر الزامات اجرایی، حقوقی و مالی ورود به بورس هستیم


دکتر انتظاری مدیر عامل شرکت های پدیده شاندیز در خصوص ورود به بورس و صورت های مالی پدیده عنوان نمود: برای ورود به بورس مصوبات دستگاه حاکمیت دریافت شده است اما با توجه به اهمیت موضوع برای الزامات اجرایی، حقوقی و مالی، گروه مشاوران و کارشناسان پیگیر هستند.


پیگیر الزامات اجرایی، حقوقی و مالی ورود به بورس هستیم

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری گفت: اصولاً ورود شرکت ها به بورس زمان بَر است و صورت های مالی نیز در سامانه سناپ و همچنین اطلاعات مورد نیاز در سازمان بورس بارگذاری شده و افراد می توانند آن را مشاهده نمایند.
مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در خصوص ساخت و سازهای پیش روی پدیده، به سهامداران گفتند:
در حال حاضر پنج پیمانکار گرید یک کشوری در پنج جبهه با بیش از ٨٠٠ نفر نیرو در روز مشغول به کار هستند که در صورت تمایل گروههای سهامداری می توانند هر هفته پنجشنبه ها بازدید داشته باشند.
وی همچنین در خصوص تکمیل بلوک ١ تا ١١ خاطر نشان نمودند: هم اکنون یک پیمانکار در حوزه های مختلف با بیش از یکصد و پنجاه نفر نیرو در روز مشغول رفع معایب هستند و بیش از پنج و نیم میلیارد تومان صورت وضعیت ارائه شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.