آغاز به کار بزرگترین سالن ورزش های روی یخ ایران

مدیر عامل شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده شاندیز از راه اندازی، بهره برداری و بازگشایی مجدد بزرگترین پیست ورزش های یخی ایران با١٨٠٠متر مربع مساحت

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1645

آغاز به کار بزرگترین سالن ورزش های روی یخ ایران


مدیر عامل شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده شاندیز از راه اندازی، بهره برداری و بازگشایی مجدد بزرگترین پیست ورزش های یخی ایران با١٨٠٠متر مربع مساحت خبر داد.


آغاز به کار بزرگترین سالن ورزش های روی یخ ایران


به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری اعلام کرد: همزمان با فرارسیدن سی و نهمین سالروز جشن پیروزی انقلاب اسلامی پیست بازی های یخی (پاتیناژ) با مساحتی در حدود ١٨٠٠متر مربع و در زمینی به ابعاد(٣٣در۵٠ متر) بر اساس خط کشی های استاندارد جهانی سالن هاکی، در مرکز خرید و سرگرمی های پدیده شاندیز بازگشایی شد.
وی با اشاره به اینکه سالن پاتیناژ پیش از این، به علت نقص فنی بوجود آمده در کمپرسور، حدود یک سال و نیم تعطیل شده بود، افزود: خوشبختانه با رای زنی های انجام شده و سرمایه گذاری بخش خصوصی، مشکل فنی کمپرسور برطرف شده است و بر اساس قرارداد منعقده بین بهره بردار و شرکت پدیده، مقرر شد تا بهره بردار برای جلوگیری از تعطیلی احتمالی دو کمپرسور جدید را خریداری نماید.
دکتر انتظاری اعلام کرد: کمپرسور موجود در پیست پاتیناژ پدیده شاندیز دارای ٨٠تن ظرفیت سرمایشی بوده و نقص فنی آن کاملا رفع شده است.
روحانی، مدیرعامل شرکت بهره برداری از پیست پاتیناژ نیز در خصوص نحوه بهره برداری از این پیست گفت: سالن ورزش های یخی پاتیناژ، در دو شیف صبح و عصر پذیرای علاقمندان به بازی های روی یخ خواهدبود و این مجموعه ورزشی با برگزاری کلاس های مختلف در رده های آماتور، حرفه ای و مربیگری در اختیار عموم مردم و ورزشکاران است.
وی افزود: هم اکنون١۵٠کفش و وسایل کمک آموزشی برای استفاده عموم علاقمندان موجود است و این سالن در هر سانس آموزشی ظرفیت پذیرش بیش از ١٠٠نفر را داراست و دو مربی اصلی در صبح و عصر به همراه کمک مربی ها آموزش های لازم را به علاقمندان ارائه می کنند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.