مصاحبه‌ ی اختصاصی با مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز/ قسمت دوم

فعالیت ها در پدیده کیش:مجوز فعالیت موقت عمرانی صادر شده است پروانه فعالیت اقتصادی و بهره برداری تمدید شده است. هایپر مارکت با حدود ۹ هزار متر مربع با

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1669

مصاحبه‌ ی اختصاصی با مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز/ قسمت دوم


فعالیت ها در پدیده کیش:مجوز فعالیت موقت عمرانی صادر شده است پروانه فعالیت اقتصادی و بهره برداری تمدید شده است. هایپر مارکت با حدود ۹ هزار متر مربع با بهترین برندها در شرایط بسیار فعالی قرار گرفته است.دو رستوران قلعه و فانوس دوره جدیدی از رونق و فعالیت را آغاز کرده‌اند.رستوران غروب کیش با قرارداد سرمایه‌گذاری فعال شده است.


مصاحبه‌ ی اختصاصی با مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز/ قسمت دوم

امسال عید پروژه کیش شرایط متفاوتی را به لحاظ بهره برداری و اجرای برنامه ها برای مسافران نوروزی خواهد داشت.
عملیات عمرانی در حوزه تجاری ها به زودی و تا قبل از عید شروع خواهد شد.
کمپ اسکان موقت با هدف ایجاد پاخوره بیشتر در پروژه با همکاری منطقه آزاد کیش فعال می شود.
در حوزه سهام اولین افزایش سرمایه در ابنیه به عنوان سهام جایزه انجام شد و سهم رقیق گردید و ۵۰۰ درصد افزایش اعمال شد و امروز شاهد هستیم که قیمت معاملاتی سهام نسبت به گذشته بیش از ۳۵۰ درصد افزایش را شاهد است. به طوریکه هر یک سهم ابنیه که در گذشته قیمت ۹۴۳ تومان را در اتاق توافقی داشت و معامله اتفاق نمی افتاد و در خارج از سامانه بعضا وکالتی با ۵۰۰ تا ۶۰۰ تومان معامله می‌شد؛ امروز هر سهم قدیم ابنیه( که معادل ۶ سهم جدید می باشد) به بیش از ۲۲۰۰ تومان معامله می‌شود.

اینها رؤس فعالیت های عمرانی، بهره برداری، حقوقی و مالی بود که انجام شده است. واقعاً کارهای خرده ریز زیاد دیگری هم انجام شده است که شاید قابل گزارش مدیریتی نیست. برنامه‌هایی را هم مطالعه و پی ریزی کرده‌ایم که متعاقباً اجرا و نتیجه آن مشاهده خواهد شد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.