مصاحبه اختصاصی با مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز/قسمت چهارم

مطلوب است سهامداران که طی سه سال گذشته و در شرایط بحران، سهام خود را حفظ کرده‌اند، اکنون نیز که پروژه چشم انداز روشن و رونق پیدا کرده است، در فروش سها

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1671

مصاحبه اختصاصی با مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز/قسمت چهارم


مطلوب است سهامداران که طی سه سال گذشته و در شرایط بحران، سهام خود را حفظ کرده‌اند، اکنون نیز که پروژه چشم انداز روشن و رونق پیدا کرده است، در فروش سهام خود تامل بیشتری را داشته باشد.تمام کسانی که در این چند ماه گذشته سهم خود را فروخته اند از مزایای افزایش سرمایه و افزایش قیمت معاملاتی خود را بی نصیب ساختند.


مصاحبه اختصاصی با مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز/قسمت چهارم

با توجه به شرایطی که الان پروژه پیدا کرده است، آیا مجامع عادی دو شرکت ابنیه و توسعه و انتخاب هیئت مدیره های آنها از سوی سهامداران انجام خواهد شد؟

تمامی برنامه ریزی ها و مقدمه چینی ها برای برگزاری دو مجمع عادی و سالانه شرکت ابنیه و توسعه در چند ماهه اول سال ۱۳۹۷ در حال انجام است و سهامداران در این دو مجمع اتخاذ خط مشی های کلی شرکت و همچنین انتخاب حسابرس قانونی و انتخاب اعضای هیئت مدیره را خواهند داشت.
به احتمال خیلی زیاد تا پیش از برگزاری مجامع سالانه، اجرای سهم تعدیل و سهام جبرانی نیز انجام میشود تا علاوه بر اینکه استیفای حقوق سهامداران گردد، وزن و ظرفیت سهامداران برای تصمیم گیری در مجمع برای انجام تکالیف قانونی انتخاب هیئت مدیره افزایش پیدا کند.
در پایان از جناب آقای دکتر ابوالفضل انتظاری مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز که با حوصله به سوالات پاسخ گویی نمودند، تشکر و قدردانی می کنیم

روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده شاندیز

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.