بازگشایی سامانه سناپ

دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی گفت: با توجه به برگزاری مجمع عمومی فوق العاده شرکت ابنیه و ساختما

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1678

بازگشایی سامانه سناپ


دکتر ابوالفضل انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی گفت: با توجه به برگزاری مجمع عمومی فوق العاده شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز در ۸/ ۱۲/ ۱۳۹۶ و تصمیم مجمع به افزایش سرمایه و واگذاری اجرای آن به هیئت مدیره برای حداکثر یکسال، از روز شنبه ۱۲ /۱۲/ ۱۳۹۶ سامانه سناپ باز و اتاق نقل و انتقال سهام فعال می شود.


بازگشایی سامانه سناپ


وی در خصوص ضوابط نقل و انتقال و خرید و فروش سهام افزود: ضوابط نقل و انتقال سهام بدون تغییر و همان ضابطه های قبل از تشکیل مجمع عمومی فوق العاده شرکت ابنیه و ساختمان می باشد.
مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده همچنین درخصوص قیمت های معاملاتی و مزیت های افزایش سرمایه برای سهامداران گفت: افزایش سرمایه به احتمال بسیار زیاد در سه ماهه اول سال ۱۳۹۷ انجام میشود و همچنین احتمالاً سهام جبرانی نیز بهار سال آینده انجام خواهد شد. بنابراین کسانی که سهام خود را بفروشند، یقیناً از مزیت افزایش سرمایه و سهم جبرانی و تعدیل بی بهره خواهند بود و کسانی که سهام را در آن تاریخ در اختیار داشته باشند، می توانند از مزیت مذکور استفاده کنند.
وی افزود: با این تفسیر خریدار ها در حاشیه سود بیشتری قرار می گیرند و فروشنده ها خود را از یک مزیت ویژه محروم می سازند

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.