نوروز٩٧ پدیده کیش با افزایش کیفیت ارائه خدمات به گردشگران

مدیر عامل شرکت بین المللی گردشگری پدیده کیش گفت: بر اساس اقدامات صورت گرفته ضمن بهبود فضا و منظر عمومی در مجموعه پدیده کیش، ارائه خدمات با کیفیت و پذی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1681

نوروز٩٧ پدیده کیش با افزایش کیفیت ارائه خدمات به گردشگران


مدیر عامل شرکت بین المللی گردشگری پدیده کیش گفت: بر اساس اقدامات صورت گرفته ضمن بهبود فضا و منظر عمومی در مجموعه پدیده کیش، ارائه خدمات با کیفیت و پذیرایی متفاوتی را برای مهمانان نوروزی و گردشگران پیش رو داریم.


نوروز٩٧ پدیده کیش با افزایش کیفیت ارائه خدمات به گردشگران

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر متقی افزود: در دو رستوران قلعه و کف شیشه ای، به همراه هایپرمارکت، سوپرمارکت و رستوران غروب کیش نوروزی متفاوت را خواهیم داشت و در رستوران فضاهایی همچون بزرگترین استیج جزیره ، ابنما و... نیز با پخش لیزر شو و برنامه های شاد محیطی مفرح ایجاد خوا هیم نمود.
به گفته وی، در رستوران قلعه که ١٧٢٠نفر ظرفیت پذیرایی دارد، فضاهایی همچون آب نما و رودخانه داخلی، لیزرشو و نورپردازی استیج، نصب و راه اندازی ویدئو پرژکتور برای پخش تبلیغات پدیده در بک گراند استیج در حال اجرا است و در ایام نوروز این رستوران با دعوت از هنرمندان برجسته جزیره و برخی از هنرمندان نامی کشور با اجرای برنامه های خاص در خدمت گردشگران و مهمانان خواهد بود.
دکتر متقی با اشاره به رستوران کف شیشه ای پدیده کیش که در ارتفاع ۵٠متری از سطح دریاقراردارد و با نام بام پدیده کیش فعال است گفت: نورپردازی خاصی را برای نمای این رستوران در دست اجرا داریم و قطعا شب ها نمایی زیبا به رستوران خواهد داد.
وی از اجرای لیزر شو و کارهای مفرح برای جذب مخاطب و ایجاد اوقات خوش برای گردشگران در این رستوران نیز گفت و ادامه داد: برای بهسازی منظر عمومی نیز تمامی مسیرهای ورودی، رینیو سازی جداول، رنگ آمیزی جداول، مرمت و بهسازی خیابان کشی ها، نورپردازی های کف خیابان، رینیو سازی آسفالت و مرمت و بهسازی آن صورت گرفته است.
وی تصریح کرد: در بخش دریا نیز با اجرای اسگرین واتر و پخش تیزرهای مفرح فضایی شاد جهت گردشگران و کیشوندان ایجاد خواهیم نمود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.