سوالات سهامداران به سامانه پیامکی و پاسخ ها

از چه طریقی می توانیم اطلاعات سهام را دریافت کنیم؟ سهامداران می توانند با ورود به سامانه سناپ و ثبت اطلاعات سهامدارای و همچنین با دریافت کد رهگیری و ر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1682

سوالات سهامداران به سامانه پیامکی و پاسخ ها


از چه طریقی می توانیم اطلاعات سهام را دریافت کنیم؟ سهامداران می توانند با ورود به سامانه سناپ و ثبت اطلاعات سهامدارای و همچنین با دریافت کد رهگیری و رمز عبور از طریق پنل کاربری خود اطلاعات سهام را دریافت کنند.


سوالات سهامداران به سامانه پیامکی و پاسخ ها


قیمت سهام روز در بازار معاملات چند است ؟ می توانید از طریق ورود به پنل کاربری در سامانه سناپ قیمت لحظه ای سهام را مشاهده فرمائید.

قیمت سهام را چگونه می توانیم دریافت کنیم؟ سهامداران می توانند از طریق ورود به سامانه سناپ ،کلیه اطلاعات سهام اعم از قیمت و تعداد را مشاهده کنند.

چگونه از طریق سامانه سناپ می توان کد سهامداری و کد رهگیری و رمز عبور دریافت کرد؟ می توانید برای دریافت کد سهامداری با شماره تماس ٠۵١٣٨٨٨٨ در ساعات اداری ارتباط برقرار کنید ضمن اینکه کد های مربوطه به شماره همراه ثبت شده سهامدار در سامانه شرکت پیامک خواهد شد.

منظور از ثبت دو نوع سهام در پنل کاربری سهامداران چیست؟ بعد از کارشناسی نرخ سهام به ٣٣٧۵ تومان مابه التفاوت سهام سهامداران عمده جهت جبران ضرر به سهامداران داده شد، بنابراین در پنل کاربری شما دونوع سهام درج شده است.
سهام ابنیه سهامی که درازای آن به شرکت پول پرداخت کرده اید بعلاوه ٢۵ درصد افزایش سرمایه در مرداد ماه ٩٣ و تعداد ٣ تا ١٠ درصد سهام جایزه می باشد که در تاریخ دی ماه ٩٣ و بهمن ماه ٩٣ و همچنین اردیبهشت ماه ٩۴ به سهامداران تعلق گرفته است که در حال حاضر افزایش سرمایه بر سهام ابنیه انجام شده است و سهام توسعه سهام شرکت مادر و مابالتفاوت قیمت سهام از ١٢٠٧٢ تومان به ٣٣٧۵ تومان می باشد که با قیمت ٩٢٢٢ تومان کارشناسی شده و به سهامداران در بدو راه اندازی اتاق مبادلات تعلق گرفت تا سهامداران محترم ضرر نکنند اما سهام جایزه مشمول تعدیل نمیشود یعنی از سهام توسعه به ٣ تا ١٠ درصد تعلق نگرفته است به این دلیل که سهام هدیه می باشد.

بعد از ورود به بازار بورس سهام توسعه به چه قیمتی قابل خرید و فروش می شود؟ در حال حاضر قیمت کارشناسی اعلام نشده است و بستگی به شرایط روز ورود به بورس دارد.

برای ثبت درخواست خرید و فروش سهام چه باید کرد؟ از طریق سامانه سناپ و ورود به پنل کاربری سهامدار، امکان ثبت درخواستهای خرید و فروش وجود دارد.

چرا پاسخگویی سامانه سناپ به محض ورود اطلاعات سهام کند انجام می شود؟ به دلیل افزایش تراکنش‌های است که این روزها در سامانه وجود دارد

در سامانه سناپ مچینگ به چه معنا می باشد؟ مچینگ عبارت از قبول سفارش خرید و فروش سهام در سامانه سناپ است.

برای تغییر شماره همراه از چه طریقی می توان اقدام کرد؟ می توانید ازطریق ورود به سامانه سناپ نسبت به تغییرات شماره همراه اقدامات لازم را انجام دهید و یا در ساعات اداری با شماره تماس ٠۵١٣٨٨٨٨ و داخلی دفتر سهام ارتباط برقرار کنید.

برای تبدیل معوقات پرسنل به سهام چگونه می توان اقدام کرد؟ با مراجعه پرسنل به سایت پدیده و دریافت فرم تبدیل معوقات به سهام می توانند نسبت به ارسال مدارک خود اقدام کنند تا تهاتر سهام با میزان معوقات انجام شود.

برای دریافت پاسخ، سوال خود را از طریق سامانه پیامکی به شماره ٠٢١٢٩٣٠ ارسال نمایید و پاسخ خود را در کانال رسمی پدیده به نشانی @padideco دریافت کنید.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.