کارگاه آموزش بازی گردش مالی رابرت کیوساکی

کارگاه آموزشی بازی گردش مالی رابرت کیوساکی( cashflow١٠١ ) برای نخستین بار و با هدف ارتقای هوش مالی و بر اساس بازی بی نظیر گردش مالی رابرت کیوساکی در پ

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 1683

برای نخستین بار در مشهد، پدیده شاندیز برگزار می کند:
کارگاه آموزش بازی گردش مالی رابرت کیوساکی


کارگاه آموزشی بازی گردش مالی رابرت کیوساکی( cashflow١٠١ ) برای نخستین بار و با هدف ارتقای هوش مالی و بر اساس بازی بی نظیر گردش مالی رابرت کیوساکی در پدیده شاندیز برگزار می شود.


کارگاه آموزش بازی گردش مالی رابرت کیوساکی

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، ابوالفضل طاهریان مدرس این کارگاه آموزشی ۵ساعته
و واحد آموزش پدیده نیز مجری برگزاری این کار گاه آموزشی می باشد.

بر اساس این گزارش شرکت کنندگان در این دوره، با بازی گردش مالی آشنا می شوند و تجربه های درخشانی در زمینه خرید، فروش و سرمایه گذاری های مختلف مثل املاک، سهام، اوراق مشارکت، زمین و دیگر مباحث را خواهند آموخت.

رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار پدر بی پول، با طراحی این بازی سعی دارد مفاهیم کلیدی و مهم سرمایه گذاری های مختلف را با استفاده از تکنیک های NLP و تاثیر بر ضمیر ناخودآگاه آموزش دهد.

بازی گردش مالی کیوساکی، شما را با رازهای درآمدزایی ثروتمندان آشنا می کند. کیوساکی اعتقاد دارد بهترین مکان سرمایه گذاری وجود خودتان است، از این رو شرکت در این کارگاه شروع مناسبی برای قدم نهادن در مسیر ثروت آفرینی است.

این کارگاه آموزشی یکشنبه ٩۶/١٢/٢٠ ساعت ١۵ الی ٢٠ برگزار خواهد شد و با توجه به محدودیت ظرفیت این کارگاه اختصاصی، علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و رزرو با شماره ٠۵١٣٧٣١٨۵٨۶ و ٠٩٣۶٣٧٣٨١١٧ تماس بگیرند.
پس از پایان دوره، گواهینامه شرکت در کارگاه برای شرکت کنندگان از طرف انتشارات طاهریان صادر می گردد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.