تجهیز و آماده سازی کمپ اسکان گردشگران در پدیده کیش

مدیر عامل شرکت بین المللی پدیده کیش اعلام کرد: با موافقت سازمان محترم منطقه آزاد کیش درخصوص استقرار و پذیرایی از گردشگران نوروزی در محل کمپ های تجهیز

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1705

تجهیز و آماده سازی کمپ اسکان گردشگران در پدیده کیش


مدیر عامل شرکت بین المللی پدیده کیش اعلام کرد: با موافقت سازمان محترم منطقه آزاد کیش درخصوص استقرار و پذیرایی از گردشگران نوروزی در محل کمپ های تجهیز کارگاه این شرکت، آماده سازی و بهینه سازی اتاق های مذکور صورت گرفته است.


تجهیز و آماده سازی کمپ اسکان گردشگران در پدیده کیش


به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکترسید امین متقی گفت: پس از موافقت سازمان منطقه آزاد کیش با استقرار و پذیرایی از گردشگران نوروزی در محل کمپ های تجهیز کارگاه این شرکت، آماده سازی و بهینه سازی کمپ های تجهیز کارگاه شرکت بین المللی گردشگری پدیده کیش در دستور کار قرار گرفت و در سه درجه مختلف اتاق های کمپ آماده سازی شد.

وی افزود: این اتاق ها بسته به تجهیزات و امکانات به سه درجه ٢،١ و ٣ تقسیم بندی شده است. اتاق های گرید یک با تجهیزاتی همچون موکت، دو تخت خواب، یک عدد یخچال و اسپیلت ، مجهز و آماده سازی شده است.

به گفته وی، اتاق های گرید دو دارای موکت، ۴ تا ۶ تخت خواب، کولر و یخچال است و کف اتاق های گرید سه نیز با موکت کفپوش شده و فاقد کولر و یخچال می باشد .

شایان ذکر است هموطنانی که در ایام تعطیلات نوروز ٩٧ قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارند می توانند برای رزرو محل اسکان خود در مجموعه کمپ اسکان پدیده کیش، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.

٠٩٣۴٧۶٩٣٧٠٠
٠٩٣۴٧۶٩٢٣۴۶
٠٩٣۴٧۶٨٧٠۴٩

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.