برپایی تورهای گردشگری ورزشی، توجه به سلامت جامعه است

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد در خصوص برگزاری تورهای گردشگری ورزشی که به همت پدیده شاندیز در حال برگزاری است گفت: توجه به سلامت جامعه یکی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1733

برپایی تورهای گردشگری ورزشی، توجه به سلامت جامعه است


رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد در خصوص برگزاری تورهای گردشگری ورزشی که به همت پدیده شاندیز در حال برگزاری است گفت: توجه به سلامت جامعه یکی از نکات مهمی است که باید مدیران شهری به آن توجه و عنایت داشته باشند و به طبع ورزش های همگانی که تمامی اقشار جامعه را در برمیگیرد در اولویت قرار گرفته و حائز اهمیت است.


برپایی تورهای گردشگری ورزشی، توجه به سلامت جامعه استبه گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، بتول گندمی در مراسم آغازین آخرین تورهای دوچرخه سواری عمومی نوروزی پدیده شاندیز افزود: برگزاری اینگونه برنامه ها به عنوان نمادی برای توسعه و گسترش سلامت جامعه یکی از مباحثی است که می تواند در سلامت جامعه، حمل و نقل و کاهش آلودگی هوا و ترافیک شهری تاثیر گذار باشد.

وی افزود: اشاعه فرهنگ استفاده از دوچرخه و ورزش دوچرخه سواری همگانی با اجرای چنین برنامه هایی که به همت شرکت پدیده شاندیز برگزار شده است به خوبی قابل مشاهده و قابل تقدیر است.

گندمی اظهار امیدواری کرد که اینگونه حرکت های نمادین و تورهای دوچرخه سواری همگانی که میتواند در توسعه و گسترش فرهنگ ورزش های همگانی در جامعه موثر باشد افزایش یابد و تلاش برای استفاده از دوچرخه به عناون وسیله نقلیه ای که کاهش آلودگی هوا را به همراه دارد رواج یابد.

وی اظهار داشت: این فرهنگ را باید در میان جوانان و اقشار مختلف گسترش دهیم تا شاهد رونق ورزش های همگانی متعدد در شهر باشیم.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.