آغاز فعالیت کانال رسمی پدیده در آپارات

سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده شاندیز اعلام کرد: از ابتدای امسال صفحه جدید گروه شرکت های پدیده شاندیز در سایت پربازدید آپ

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1750

آغاز فعالیت کانال رسمی پدیده در آپارات


سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده شاندیز اعلام کرد: از ابتدای امسال صفحه جدید گروه شرکت های پدیده شاندیز در سایت پربازدید آپارات، تهیه و راه اندازی شده است.


آغاز فعالیت کانال رسمی پدیده در آپارات


به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، سیده نجمه امینی گفت: صفحه و کانال رسمی این شرکت در سایت پربازدید آپارات به آدرس @padideco می باشد که از ابتدای امسال تمامی فایل های صوتی و تصویری با موضوع گروه شرکت های پدیده در این صفحه بارگذاری می شود.
وی اعلام کرد: علاقمندان می توانند برنامه هایی که در ایام عید و نوروز باستانی در شهر رویایی پدیده شاندیز، شهر افسانه ای پدیده کیش و گروه رستوران های بین المللی پدیده در شاندیز و تهران برگزار شده است را از طریق این صفحه دنبال و مشاهده نمایند.
به گفته سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده شاندیز در حال حاضر ٣۴ فایل صوتی و تصویری در قالب ١٨کلیپ، ١٠ نماهنگ و ۶ مورد رادیو نوروزی پدیده در این صفحه بارگذاری شده است.
بیشترین بازدیدها مربوط به روز ١۴ فروردین ماه بوده است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.