بکارگیری تمامی ظرفیت های استان در برگزاری هفته های فرهنگی

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی از بکارگیری تمامی ظرفیت های استان برای برگزاری هفته های فرهنگی شهرستان ها در شهر رؤیایی پدیده

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1759

بکارگیری تمامی ظرفیت های استان در برگزاری هفته های فرهنگی


مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی از بکارگیری تمامی ظرفیت های استان برای برگزاری هفته های فرهنگی شهرستان ها در شهر رؤیایی پدیده شاندیز خبرداد.


بکارگیری تمامی ظرفیت های استان در برگزاری هفته های فرهنگی


به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر سید کمال الدین حسینی امروز در جلسه هماهنگی دستگاه های اجرایی استان برای برگزاری هفته های فرهنگی شهرستان ها در محل سالن جلسات پدیده شاندیز گفت: تمامی ظرفیت استان برای برپایی باشکوه و موثر هفته های فرهنگی شهرستان های استان به کارگرفته می شود.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و اداره کل ورزش و جوانان استان، متولیان اصلی برپایی برنامه های هفته های فرهنگی شهرستان ها هستند افزود: این دستگاه های اجرایی باید کمیته های تخصصی ویژه ای را برای هماهنگی، تعیین جدول زمان بندی و اعلام برنامه ها با اعضای ثابت و مشخص تشکیل دهند.

دکتر حسینی ادامه داد: هر شهرستان نیز به صورت مجزا با اعلام نماینده ای ثابت برای حضور در جلسات و هماهنگی های بیشتر اقدام نموده و یک ماه قبل از برپایی هر نمایشگاه برای هر شهرستان به صورت ویژه جلسات مربوط به سیاست گذاری، برنامه ریزی و اجرایی با حضور نمایندگان شهرستان از فرمانداری، استانداری و شرکت پدیده شاندیز برگزار شود.

قابل ذکر است هفته های فرهنگی شهرستان های خراسان رضوی از اردیبهشت ماه سال جاری و با اجرای برنامه های هفته فرهنگی شهرستان بینالود به میزبانی پدیده شاندیز آغاز می شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.