برگزاری هفته های فرهنگی به توسعه صنعت گردشگری می انجامد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: هفته های فرهنگی شهرستان ها برنامه مطلوبی برای معرفی ظرفیت های اقتصادی، فرهنگی، طبیعی و تاریخی هر شهرستان

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1762

برگزاری هفته های فرهنگی به توسعه صنعت گردشگری می انجامد


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: هفته های فرهنگی شهرستان ها برنامه مطلوبی برای معرفی ظرفیت های اقتصادی، فرهنگی، طبیعی و تاریخی هر شهرستان خواهد بود.


برگزاری هفته های فرهنگی به توسعه صنعت گردشگری می انجامدبه گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در جلسه هفته های فرهنگی شهرستان های خراسان رضوی که در پدیده شاندیز برگزار شد افزود: برگزاری هفته های فرهنگی هنری شهرستان ها توسعه صنعت گردشگری و بوم گردی را به همراه دارد.
در ادامه حسین زارع صفت رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز با تاکید بر آمادگی کامل شهر رویایی پدیده شاندیز برای برگزاری هفته های فرهنگی افزود: باید در برگزاری این رویداد فرهنگی در شهرستان ها، از ظرفیت همه ی شهرستان بهره گرفت.
وی ادامه داد: برگزاری برنامه های نوروز در این مکان تجربه موفقی بوده است که می توان از این تجربیات در برنامه های هفته های فرهنگی شهرستان بهره جست.
زارع صفت در پایان افزود: ضروری است این هفته های فرهنگی به صورت مستمر و برنامه ریزی میان مدت در استان و همچنین درپایتخت برگزار شود تا بتوانیم این ظرفیت عظیم شهرستانی را به جامعه مخاطب معرفی کنیم.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.