اعضای هیات امنای مجموعه واحدهای تجاری حاشیه سنگ فرش پدیده شاندیز، انتخاب شدند

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی واحدهای تجاری سنگ فرش که با حضور مدیر بهره برداری مرکز خرید، تعطیلات و سرگرم

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1768

اعضای هیات امنای مجموعه واحدهای تجاری حاشیه سنگ فرش پدیده شاندیز، انتخاب شدند


به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی واحدهای تجاری سنگ فرش که با حضور مدیر بهره برداری مرکز خرید، تعطیلات و سرگرمی پدیده شاندیز و مدیران ١٢ رستوران حاشیه سنگ فرش شهر رویایی پدیده برگزار شد، پنج نفر از مدیران مجموعه های تجاری فعال در این بخش، به عنوان اعضای هیات امنای سنگ فرش، انتخاب شدند.


اعضای هیات امنای مجموعه واحدهای تجاری حاشیه سنگ فرش پدیده شاندیز، انتخاب شدند
بر اساس این گزارش دکتر جمال شوشتری در این جلسه با تاکید بر اینکه ارتقای ارائه خدمات و کیفیت عرضه محصولات به مهمانان گردشگران باید در دستور کار بهره برداران باشد گفت: زیباسازی، اجرای دکوراسیون داخلی، تبلیغات گسترده و برپایی جشنواره های مناسبتی در زمان های خاص، توان رقابتی رستوران های حاشیه سنگ فرش را با رستوران های موجود در حاشیه خیابان شاندیز افزایش می دهد.

وی افزود: برای بهره برداری، سیاست گذاری و برنامه ریزی های بهتر در جهت ارتقای فعالیت، کیفیت و افزایش مشتریان و رضایتمندی آن ها، هیات امنای ویژه ای برای مجموعه واحدهای تجاری سنگ فرش شهر رویایی پدیده انتخاب شد و این هیات امنا کار خود را به صورت مجزا از فعالیت های مرکز خرید، تعطیلات و سرگرمی پدیده اجرایی خواهد کرد.

شایان ذکر است: آقایان صابریان، عبدا... زاده، تقی زاده، نجف پور و شایان به عنوان اعضای هیات امنای مجموعه واحدهای تجاری سنگ فرش انتخاب شدند و آقای علوی نیز به عنوان عضو علی البدل انتخاب و معرفی شد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.