بازدید سرزده مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز ازسالن سهام

دکتر ابوالفضل انتظاری امروز به طور سرزده از سالن سهام پدیده بازدید و با بعضی از فروشندگان و خریداران سهام گفتگوی کوتاهی انجام داد و پس از مذاکره کوتاه

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1803

بازدید سرزده مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز ازسالن سهام


دکتر ابوالفضل انتظاری امروز به طور سرزده از سالن سهام پدیده بازدید و با بعضی از فروشندگان و خریداران سهام گفتگوی کوتاهی انجام داد و پس از مذاکره کوتاه با مدیران سهام در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده گفت: حمایت جدًی را از قیمت معاملاتی سهام در دستور کار داریم و برنامه‌ریزی‌هایی در حال انجام و تدارک است.


بازدید سرزده مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز ازسالن سهام


مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده افزود: با کسانی که با دروغ افکنی و شایعه سازی آرامش روانی سهامداران را بهم میریزند و در بازار سهام ایجاد اخلال و اغتشاش می‌نمایند، برخورد قانونی خواهد شد.

وی در خصوص چگونگی برخورد با اخلالگران در بازار سهام پدیده گفت: در کنار کار های ایجابی و حمایتی از سهام ، مدیریت حقوقی شرکت در حال مستندسازی و تنظیم دادخواست شکایت کیفری از این دسته از افراد می‌باشد که طی هفته آینده انجام خواهد شد.

انتظاری در خصوص راهبری مجموعه شرکتهای پدیده گفت: در راستای پویا سازی و همچنین انضباط مالی و ارتقای بهره وری سازمانی تغییرات مدیریتی جدیدی لازم است که بر اساس ارزیابی‌ها و بررسی های معمول شده انجام خواهد شد.
قابل ذکر است که دیروز نیز مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده، جلسه هیئت مدیره موسسه پشتیبانی سهام را در سالن عرضه و خرید و فروش سهام برگزار نمود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.