بازدید مدیر عامل گروه شرکت های پدیده از مجموعه پروژه های نیمه تمام در شهر رویایی پدیده

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز از رستوران های در دست تکمیل خیابان سنگفرش، بلوک ۱۱ تا ۱۹ تجاری: ورودی خاک، آکواریوم و سرزمین سرگرمی ها بازدید کر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1823

بازدید مدیر عامل گروه شرکت های پدیده از مجموعه پروژه های نیمه تمام در شهر رویایی پدیده


مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز از رستوران های در دست تکمیل خیابان سنگفرش، بلوک ۱۱ تا ۱۹ تجاری: ورودی خاک، آکواریوم و سرزمین سرگرمی ها بازدید کرد.


بازدید مدیر عامل گروه شرکت های پدیده از مجموعه پروژه های نیمه تمام در شهر رویایی پدیدهدکتر ابوالفضل انتظاری در حاشیه این بازدید گفت: مشاور متره برآوردهای فازهای ۱ تا ۱۹ را انجام داده است. پیمانکار صاحب صلاحیت برای تکمیل و ساخت انتخاب شده و در آستانه امضای قرارداد با پیمانکار هستیم. بنابراین امروز بازدیدی از جبهه های کاری صورت گرفت.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده افزود : سه بلوک ویژه انگیزه ساز و جاذبه گردشگری ورودی خاک، آکواریوم و سرزمین بازی ها در این مجموعه قرار دارد که باید برای ایجاد پاخور بیشتر در شهر رؤیایی پدیده شاندیز سریع‌تر تکمیل و ساخته شود.

وی در خصوص منبع تأمین مالی اجرای این فازها و بلوک ها گفت: تکمیل و ساخت فازهای یک تا نوزده تجاری در قالب تخصیص های خط اعتباری کنسرسیوم بانکی انجام خواهد شد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.