افتتاح رسمی هفته های فرهنگی و هنری استان در شهر رویایی پدیده

هفته های فرهنگی و هنری شهرستان های خراسان رضوی با حضور معاون استاندار و مدیران ارشد ادارات استان و شهرستان بینالود رسما در پدیده شاندیز آغاز به کار کر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1827

افتتاح رسمی هفته های فرهنگی و هنری استان در شهر رویایی پدیده


هفته های فرهنگی و هنری شهرستان های خراسان رضوی با حضور معاون استاندار و مدیران ارشد ادارات استان و شهرستان بینالود رسما در پدیده شاندیز آغاز به کار کرد.


افتتاح رسمی هفته های فرهنگی و هنری استان در شهر رویایی پدیدهبه گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مراسم افتتاح از این هفته ها که با آغاز هفته فرهنگی و هنری شهرستان بینالود همراه بود با حضور دکتر سیدجواد حسینی معاون سیاسی و امنیتی خراسان رضوی و هیات همراه متشکل از مدیران و معاونان ادارات کل استان، مهندس حسینی فرماندار بینالود، دکتر انتظاری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز و اعضای هیات مدیره شرکت های هلدینگ برگزار شد.
همزمان با برپایی هفته فرهنگی و هنری بینالود نمایشگاه و بازارچه ای از دستاوردهای ساکنان شهرستان بینالود برپاشده و معاون استاندار به همراه دیگر مهمانان ازین غرفه ها بازدید کردند.
ویژه برنامه های هفته فرهنگی و هنری بینالود تا ۲۵اردیبهشت ماه در محل سنگ فرش پدیده شاندیز ادامه خواهد داشت و علاقمندان می توانند هر روز از ساعت ۱۷تا۲۲ از این برنامه ها بهره مند شوند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.