برای نخستین بار در کشور، مسابقات ملی ورزش های یخی را در پدیده شاندیز راه اندازی می کنیم

رئیس فدراسیون اسکیت ایران در بازدید از تنها پیست استاندارد ورزش های یخی ایران : برای نخستین بار در کشور، مسابقات ملی ورزش های یخی را راه اندازی می کنی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1843

برای نخستین بار در کشور، مسابقات ملی ورزش های یخی را در پدیده شاندیز راه اندازی می کنیم


رئیس فدراسیون اسکیت ایران در بازدید از تنها پیست استاندارد ورزش های یخی ایران : برای نخستین بار در کشور، مسابقات ملی ورزش های یخی را راه اندازی می کنیم.


برای نخستین بار در کشور، مسابقات ملی ورزش های یخی را  در پدیده شاندیز راه اندازی می کنیمرئیس فدراسیون اسکیت ایران در بازدید از مجموعه شهر رویایی پدیده و پیست پاتیناژ این مجموعه گفت: پیست اسکیت روی یخ پدیده تنها پیست استاندارد ایران است و با شرایط و ظرفیت موجود می توان درکمتر از یک ماه زیر ساخت های لازم برای برگزاری مسابقات کشوری اسکیت یخی سرعت و اسکیت یخی نمایشی را در این پیست فراهم کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، بهمن محمدرضایی در گفتگوی با خبرنگار ما ضمن تقدیر از مدیر عامل و اعضای هیات مدیره گروه شرکت های پدیده برای ارج نهادن به جایگاه ورزش های یخی در ایران و آماده سازی و بهره برداری مجدد پیست پاتیناژ پدیده شاندیز افزود: پیست پدیده تنها پیست فعال و استاندارد کشور است که می توان برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی ورزش های یخی از این ظرفیت بهره گرفت.
وی ادامه داد: هم اکنون سه رشته اسکیت روی یخ نمایشی، اسکیت روی یخ سرعت و هاکی روی یخ در ایران فعال است و بیش از ۲۵۰ ورزشکار در این رشته ها مشغول به کار هستند اما تا کنون هیچ گونه مسابقات ملی و باشگاهی در این ورزش ها طراحی و برگزار نشده است.
محمدرضایی با تاکید بر استفاده از ظرفیت پیست استاندارد پدیده شاندیز گفت: با هماهنگی و همکاری شرکت بهره بردار و تجهیز دیواره ها به پدهای مخصوص ایمنی هاکی و یا نصب تورهای ایمنی ویژه در اطراف زمین می توان این پیست را برای برگزاری مسابقات بین المللی و چندجانبه هاکی روی یخ نیز آماده کرد.
رییس فدراسیون اسکیت ایران ضمن اعلام همکاری همه جانبه این فدراسیون در جهت برگزاری مسابقات ملی و بین المللی در پیست پدیده شاندیز تصریح کرد: جذب تیم های مختلف از شهرهای ایران و همچنین حضور تیم های بین المللی و برگزاری اینگونه مسابقات افزایش و توسعه گردشگری ورزشی را در ایران و به خصوص شهر رویایی پدیده شاندیز فراهم می آورد.
گفتنی است در حال حاضر دو پیست کوچک ورزش های یخی در شهرهای تهران و کرمان فعال است که تنها امکان برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی را دارند و پیست پدیده شاندیز با ۱۸۰۰مترمربع مساحت تنها پیست استاندارد فعال ورزش های یخی ایران می باشد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.