نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکت های پدیده شاندیز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده شاندیز در این نشست مدیرعامل و مدیران فنی و اجرایی شرکت ابنیه و ساختمان گزارشی را از آخرین پیشرفت های فیزیکی و

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1919

نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکت های پدیده شاندیز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده شاندیز در این نشست مدیرعامل و مدیران فنی و اجرایی شرکت ابنیه و ساختمان گزارشی را از آخرین پیشرفت های فیزیکی و فعالیت های عمرانی ارائه نمودند.


نشست هفتگی شورای اداری گروه شرکت های پدیده شاندیز برگزار شد


بر اساس گزارش مدیرعامل شرکت ابنیه در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰ نفر کارگر، مهندس و ابواب جمعی پیمانکاران عمرانی در مجموعه پدیده شاندیز مشغول به کار هستند.

همچنین بر اساس گزارش مدیران فنی و اجرایی ، شرایط توسعه فعالیتهای عمرانی پیمانکاران در مجموعه پروژه های پشتیبان در خیابان سنگ فرش، آپارتمان های میان مرتبه، هتل و تعمیر و تکمیل فازهای ۱ تا ۱۱ تجاری فراهم شده است.

در این نشست مدیران روابط عمومی و فرهنگی و هنری گزارشی را از تمهیدات لازم برای پخش مستقیم بازیهای جام جهانی فوتبال ارائه نمودند. بر اساس این گزارش بازی های جام جهانی فوتبال گروه ایران به طور مستقیم در خیابان سنگ فرش پدیده شاندیز پخش خواهد شد

گزارشی را مدیران مالی از پیگیری های مربوطه برای وصول مطالبات و گزارش حسابرس قانونی به جلسه ارائه نمودند.

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در این نشست با تقدیر از تلاش همکاران و مدیران از آنها خواست به طور جدی مسائل اساسی پروژه را که نیاز به حمایت های ویژه ی دستگاه های حاکمیت دارد، تا پیش از برگزاری مجامع عمومی شرکتها پیگیری و حل نمایند.

دکتر ابوالفضل انتظاری با اشاره به اهمیت و ضرورت برگزاری مجامع عمومی در دو شرکت ابنیه و توسعه افزود: تمام مقدمات و شرایط لازم بایستی به سرعت برای تشکیل مجامع عمومی انجام گیرد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.