جلسه مدیران داخلی رستوران بین المللی پدیده شاندیز برگزار شد

مدیر عامل شرکت پارسیان توس(مدیریت گروه رستوران های بین المللی پدیده) با تشریح اهداف چشم انداز این شرکت بر اهمیت و ضرورت مشارکت مدیران و کارکنان تاکید

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1920

جلسه مدیران داخلی رستوران بین المللی پدیده شاندیز برگزار شد


مدیر عامل شرکت پارسیان توس(مدیریت گروه رستوران های بین المللی پدیده) با تشریح اهداف چشم انداز این شرکت بر اهمیت و ضرورت مشارکت مدیران و کارکنان تاکید کرد.


جلسه مدیران داخلی رستوران بین المللی پدیده شاندیز برگزار شدبه گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، مهندس مهدی بکائیان گفت: باید از تمامی ظرفیت های موجود در رستوران بین المللی پدیده شاندیز بهره گرفت.

وی افزود: رشد ۷۰۰درصدی ارائه خدمات در این رستوران و حضور چشمگیر و استقبال بی نظیر مردم از رستوران مرکزی در هفته گذشته نشان از همیت و تغییرات اثرگذار در ارائه خدمات است.

مدیر عامل شرکت پارسیان توس افزود: دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان به مدیریت بهینه مجموعه کمک میکند و کارکنان می بایست تلاششان را برای جذب گردشگر و افزایش مخاطبان بکارگیرند و تداوم، رشد و ارتقای خدمات دهی، تنوع غذایی و کیفیت پذیرایی را در دستور کار قرار دهند.

وی با تاکید بر اینکه رستوران های بین المللی پدیده متعلق به یکصد و سی هزار سهامدار است ادامه داد: هدف اصلی شرکت پارسیان توس حفظ و حراست از اموال و جلوگیری از اسراف است.

مهندس بکائیان در پایان ضمن تاکید بر برگزاری و تداوم جلسات برای بهبود وضعیت و ارتقای بیش از پیش خدمات و فعالیت های شرکت و گروه رستوران ها در شاندیز و تهران از مدیران و کارکنان خواست تا انتقادات و پیشنهادات خود را به همراه ارائه راهکارها جهت ارتقای مجموعه ارایه و تلاش خود را در جهت توسعه فعالیت ها و افزایش کیفیت خدمات رسانی به کارگیرند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.