سازه زین اسبی (ورودی نور) آماده بهره برداری است

معاون امور عمرانی #شرکت_ابنیه_و_ساختمان #پدیده_شاندیز گفت: ورودی نور، با اسكلت فلزي از جنس لوله و به شكل زين اسب ساخته شده و مشهور به سازه زین اسبی اس

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 1926

سازه زین اسبی (ورودی نور) آماده بهره برداری است


معاون امور عمرانی #شرکت_ابنیه_و_ساختمان #پدیده_شاندیز گفت: ورودی نور، با اسكلت فلزي از جنس لوله و به شكل زين اسب ساخته شده و مشهور به سازه زین اسبی است که ورودی اصلی مرکز خرید، تعطیلات و سرگرمی #پدیده_شاندیز را تشکیل می دهد.


سازه زین اسبی (ورودی نور) آماده بهره برداری است


به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های #پدیده_شاندیز، مهندس عبدالحمید داودی افزود: عملیات تکمیل و ترمیم سازه زین اسبی واقع در ورودی نور مرکز تفریحات، سرگرمی و خرید #پدیده_شاندیز با نصب شیشه های سقف، رنگ آمیزی مجدد سازه، آب بندی درزهای سقف و بدنه و همچنین نصب شیشه های خاص در محل اتصال بدنه به سقف اجرا و در حال انجام مراحل پایانی است.

وی ادامه داد: اسكلت فلزی این سازه به وزن ۴۰۰ تن و پوشش سقف و بدنه به مساحت ۲۲۰۰ مترمربع با شيشه های سه لايه سان انرژی است.
مهندس داودی خاطر نشان کرد: این سازه به عنوان ورودی و سرسرای اصلی ساختمان مركز خريد مورد بهره برداری می باشد و با راه اندازی این ورودی، دسترسی طبقات ۴، ۵ و ۶ مرکز خرید از ورودی اصلی بازار فراهم می شود و حدود ۵۰ غرفه در محدوده مذکور فعال خواهد شد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.