تنوع غذایی در سنگ فرش پدیده شاندیز

مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از برنامه ریزی در تنوع بخشی به غذاها و رستوران های سنگ فرش پدیده شاندیز خبر داد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2013

تنوع غذایی در سنگ فرش پدیده شاندیز


مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از برنامه ریزی در تنوع بخشی به غذاها و رستوران های سنگ فرش پدیده شاندیز خبر داد.


تنوع غذایی در  سنگ فرش  پدیده شاندیز


به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر جمال شوشتری گفت: در سال گذشته فقط دو واحد رستورانی در سنگ فرش پدیده شاندیز فعال بود که خوشبختانه با برنامه ریزی ها و تغییراتی که در وضعیت شهر رویایی پدیده شاندیز رخ داده است امروز تعداد رستوران های فعال در این مجموعه به ۱۳ رستوران افزایش یافته است.

وی افزود: تا پایان تابستان امسال، تعداد این مراکز به ۲۰ رستوران افزایش می یابد و تنوع غذاها و خوراکی های عرضه شده نیز در دستور کار است.

دکتر شوشتری اعلام کرد: در حال حاضر رستوران های ترکی، هندی، غذاهای محلی، فست فود، غذاهای ایرانی و فرنگی فعال می باشد و زیر ساخت های مورد نیاز برای فعالیت و راه اندازی هفت واحد دیگر نیز در حال آماده سازی است.

مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز در خصوص تکمیل و بهسازی مسیرها و خطوط آبرسانی، دفع آب های زائد، اصلاح عایق بندی و تکمیل بسترهای تاسیساتی سرمایش و گرمایش در این رستوران ها خبر داد و افزود: زیر ساخت های خیابان سنگ فرش در حال تکمیل است.

وی تصریح کرد: علی رغم اینکه خیابان غذا و جشنواره ویژه غذاهای خیابانی را در سنگ فرش شاهد هستیم اما خوشبختانه به دلیل جذابیت های موجود در خیابان سنگ فرش استقبال خوبی از مجموعه رستوران ها نیز صورت گرفته است و مهمانان و مخاطبان خاص خودش را جذب می کند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.