همکاری های پدیده شاندیز با صدا و سیما توسعه می‌یابد

معاون امور استان‌های رسانه ملی در گفتگو با مدیران گروه شرکت های پدیده از آمادگی صدا و سیما در جهت همکاری در ساخت، تولید و پخش ویژه برنامه های تخصصی و

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2021

همکاری های پدیده شاندیز با صدا و سیما توسعه می‌یابد


معاون امور استان‌های رسانه ملی در گفتگو با مدیران گروه شرکت های پدیده از آمادگی صدا و سیما در جهت همکاری در ساخت، تولید و پخش ویژه برنامه های تخصصی و حرفه ای با پدیده خبر داد.


همکاری های پدیده شاندیز با صدا و سیما توسعه می‌یابدبه گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر علی دارابی در نشست مشترکی با مدیران گروه شرکت های پدیده که در حاشیه بازدید ایشان و مدیران ستادی و استانی صدا و سیما از شهر رویایی پدیده شاندیز صورت گرفت، گفت: صدا و سیما برای راه اندازی دوربین پخش زنده و اتصال شبکه پدیده به فیبر نوری و پخش مستقیم فعالیت های کسب و کار غرفه های مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز از شبکه های سیما آمادگی کامل دارد.

وی افزود: می توان با یک بار هزینه در اجرای شبکه فیبرنوری و اتصال به مرکز صدا و سیما، امکان پخش همیشگی مراسم و برنامه ها را به صورت زنده و مستقیم در شبکه های صدا و سیما فراهم آورد.

دکتر دارابی در ادامه با اشاره به اینکه همکاران فنی و مهندسی صدا و سیما می توانند برای بررسی زیرساخت های موجود در مجموعه و همچنین تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام شوند ادامه داد: برخی از برنامه هایی که در شبکه های سراسری در حال پخش می باشد، همچون برنامه کسب و کاری که در شبکه شما در حال پخش است، فرصت مناسبی است تا گوشه هایی از رونق اقتصادی و کسب و کار و تجارت در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید شهر رویایی پدیده را به تصویر بکشد.

معاون امور استان‌های رسانه ملی در ادامه با اشاره به اجرای ویژه برنامه های مناسبتی و جشن هایی که در مناسبت های مختلف در پدیده برگزار می شود، گفت: برنامه سازان و مدیران تولید صدا و سیما در مرکز استان می توانند از این برنامه ها بهره برداری نموده و ویژه برنامه هایی را برای پخش از شبکه ها فراهم آورند.


وی از مدیران پدیده خواست تا برای معرفی توانمندی و ظرفیت های موجود در گروه شرکت های پدیده، از ظرفیت برنامه سازان حرفه ای صدا و سیما استفاده کنند و نسبت به تولید و پوشش برنامه های تبلیغاتی اقدامات لازم را عملی نمایند.

دکتر دارابی همچنین گفت: صدا و سیما می تواند با برنامه سازی در بخش تبلیغات با استانداردهای بین المللی، تبلیغ این شرکت را از طریق شبکه های برون مرزی خود داشته و موجب توسعه و رونق حضور گردشگران خارجی در این مجموعه شود.

وی افزود: شبکه هیسپان تی وی که برای ٧٠٠میلیون نفر اسپانیولی زبان در دنیا، قابل پخش است، یکی از شبکه های برون مرزی صدا و سیما است و پدیده می تواند برای پخش تبلیغات خود از این نوع شبکه ها اقدام کند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.