بازی های غول آسا با استقبال مردم در شهر رویایی پدیده شاندیز آغاز شد

مدیر فرهنگی ، هنری و گردشگری گروه شرکت های پدیده در حاشیه مراسم رسمی آغاز به کار این جشنواره جذاب تفریحی و ورزشی گفت: جشنواره بازی های غول آسا از امر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2028

برای اولین بار در ایران:
بازی های غول آسا با استقبال مردم در شهر رویایی پدیده شاندیز آغاز شد


مدیر فرهنگی ، هنری و گردشگری گروه شرکت های پدیده در حاشیه مراسم رسمی آغاز به کار این جشنواره جذاب تفریحی و ورزشی گفت: جشنواره بازی های غول آسا از امروز در شهر رویایی پدیده شاندیز آغاز و به مدت ۱۲روز ادامه خواهد داشت.


بازی های غول آسا با استقبال مردم در  شهر رویایی پدیده شاندیز آغاز شد


به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مهندس الهه قلی زاده افزود: جشنواره بازی های غول آسا با هدف ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی و پویایی گردشگران و با همراهی هیات ورزش های همگانی استان از امروز آغاز و تا ۲۷ تیرماه در شهر رویایی پدیده شاندیز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به بازی های منچ و مارپله، والیبال با توپ غول آسا و پرنده خشمگین غول آسا به عنوان بخشی از بازی های اجرایی این جشنواره اعلام کرد: از دیگر بازی های اجرایی در نخستین جشنواره بازی های غول آسای ایران، دارت غول آسا، فوتبال صابونی و آرچری تگ می باشد که حضور در برخی از این بازی ها مستلزم داشتن شرایط سنی، آمادگی جسمانی و شرایط فیزیکی خاص است.

مهندس قلی زاده اعلام کرد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره و استفاده از بازی های مختلف آن می توانند همه روزه در ایام یاد شده از ساعت ۱۹ تا ۲۳ در محل ساختمان آفیس شهر رویایی پدیده شاندیز حضور یابند.

شایان ذکر است، به برندگان هر یک از مسابقات جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.