دکوراسیون و طراحی داخلی ۱۰ غرفه مرکز خرید در حال اجرا است

مدیر بهره برداری مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز از اجرای دکوراسیون و طراحی داخلی ده غرفه تجاری واقع در راهرو اصلی امتداد سازه زین اسبی ( #ور

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2100

دکوراسیون و طراحی داخلی ۱۰ غرفه مرکز خرید در حال اجرا است


مدیر بهره برداری مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز از اجرای دکوراسیون و طراحی داخلی ده غرفه تجاری واقع در راهرو اصلی امتداد سازه زین اسبی ( #ورودی_نور ) خبر داد.


دکوراسیون و طراحی داخلی ۱۰ غرفه مرکز خرید در حال اجرا استبه گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر جمال شوشتری گفت: با بهره برداری از #ورودی_نور امکان بهره برداری و فعالیت ۵۰ غرفه حاضر در طبقات ۴، ۵ و ۶ مرکز خرید فراهم شده است که در حال حاضر ده غرفه تجاری مشغول آماده سازی، طراحی داخلی، اجرای دکوراسیون و تجهیز می باشد.

وی افزود: با آماده شدن این غرفه ها، بیش از ۸۰۰ متر مربع به فضای تجاری در حال بهره برداری مرکز تعطیلات سرگرمی و خرید پدیده شاندیز افزوده می شود.

مدیر بهره برداری مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز گفت: خانه عطر جهان گستر که چندی پیش رسما افتتاح و بهره برداری شد نیز از جمله غرفه هایی بود که برای پویایی بیشتر مرکز و پس از بازگشایی ورودی نور به بهره برداری رسید.

دکتر شوشتری اعلام کرد: غرفه های یاد شده در لاین اصلی و میانی قراردارند و به عنوان کافی شاپ، مرکز فروش پوشاک، صنایع خشکبار و سوغات به بهره برداری می رسند و به گردشگران و توریست حاضر در مجموعه خدمت رسانی خواهند کرد.

وی تاکید کرد: در ادامه رای زنی ها در جهت جذب سرمایه گذار و حضور بهره برداران در مرکز تعطیلات سرگرمی و خرید شهر رویایی پدیده شاندیز، فعال سازی غرفه های راهروهای فرعی نیز در دستور کار قرار دارد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.