برگزاری دوره آموزشی غذاهای ایتالیایی در مرکز آموزش پدیده_شاندیز

مدیر مرکز آموزش پدیده شاندیز از برگزاری دوره آموزشی غذاهای ایتالیایی در این مرکز خبرداد. به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر علیرضا

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2153

برگزاری دوره آموزشی غذاهای ایتالیایی در مرکز آموزش پدیده_شاندیز


مدیر مرکز آموزش پدیده شاندیز از برگزاری دوره آموزشی غذاهای ایتالیایی در این مرکز خبرداد.
به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر علیرضا متولی زاده کاخکی گفت: این دوره آموزشی در ۷ جلسه و در محل مرکز_آموزش دیده_شاندیز برگزار می شود و هنرآموزان با نحوه طبخ و تهیه انواع غذاها، دسرها و سس های رایج و پرطرفدار یتالیایی آشنا شده و طرز تهیه آن را خواهند آموخت.


برگزاری دوره آموزشی غذاهای ایتالیایی در مرکز آموزش پدیده_شاندیز

وی با اشاره به اینکه دوره آموزشی غذاهای ایتالیایی توسط مرکز_آموزش_پدیده_شاندیز با همکاری #آموزشگاه_سارینا برگزار خواهد شد افزود: در این دوره، روش طبخ انواع پاستا و غذاهایی همانند اسپاگتی به هنرآموزان آموزش داده خواهد شد.

دکتر متولی زاده کاخکی ادامه داد: طرزتهیه انواع سس ها ، بلونیزه و سس های ترکیبی نیز از جمله آموزش هایی است که هنرآموزان و علاقمندان در این دوره با آن آشنا می شوند.

به گفته وی، آموزش پخت انواع مرغ به روش ایتالیایی ، انواع دورچین، سیب زمینی تنوری، انواع بروسکت، وتیل تونه از دیگر مباحث و سرفصل های آموزشی این دوره است.

مدیر مرکز آموزش پدیده شاندیز اعلام کرد: آموزش طرز تهیه انواع دسرها، پیتزا و پیش غذاها نیز در برنامه آموزشی این دوره گنجانده شده است و هنرجویان حاضر در دوره با طرز تهیه دسر ها، مینسترون، انواع پیتزا، اسکالوپینه، پیش غذاها ،انواع دورچین، راویولی، تورتلونی، کانلونی هاآشنا می شوند.

آموزش انواع لازانیا، تیرامیسو، انواع ریزوتو، ارستر، اوستوبوکو و چیز کیک از دیگر مباحث آموزشی در این دوره است.

شایان ذکر است، علاقمندان به شرکت و ثبت نام در این دوره آموزشی از طریق شماره تماس ۰۵۱۳۷۶۲۶۵۱۶ اقدام نمایند. مهلت ثبت نام تا ۲۱ شهریورماه است.

ثبت نام برای عموم علاقمندان (خانم ها و آقایان) آزاد می باشد و در پایان دوره به هنرآموزان گواهینامه رسمی از سازمان_فنی_و_حرفه_ای_کشور ارائه می شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.