شرایط بازدید سهامداران از عملیات عمرانی فاز۱۱ تا۱۹ بازار فراهم می شود

معاون امور عمرانی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز گفت: شرایط بازدید #سهامداران از عملیات عمرانی فاز۱۱ تا ۱۹ مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید #پدیده_شاندی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2165

شرایط بازدید سهامداران از عملیات عمرانی فاز۱۱ تا۱۹ بازار فراهم می شود


معاون امور عمرانی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز گفت: شرایط بازدید #سهامداران از عملیات عمرانی فاز۱۱ تا ۱۹ مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید #پدیده_شاندیز را فراهم می کنیم.
به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مهندس عبدالحمید داوودی افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر پیمانکار ساخت و تکمیل پروژه فاز ۱۱ تا ۱۹ بازار در محل مستقر شده است و در حال انجام فرایندهای مربوطه می باشد، امکان بازدید از این محل را برای #سهامداران فراهم می کنیم تا بتوانند از نزدیک شاهد چگونگی اجرای #عملیات_عمرانی در این پروژه باشند.


شرایط بازدید سهامداران از عملیات عمرانی فاز۱۱ تا۱۹ بازار فراهم می شود

به گفته وی، با ایجاد شرایط و امکان بازدید از این پروژه، #سهامداران می توانند برای بازدید از دو پروژه فاز ۱۱ تا ۱۹ و لورایز به طور همزمان اقدام نمایند.
علاقمندان می توانند، برای ثبت نام و بازدید از این مجموعه از طریق ارسال پیام به ربات پدیده در تلگرام، به آدرس @padide_ask_bot و همچنین صفحه ادمین ربات به نشانی @padidecoadmin اقدام نمایند.

سهامداران و مالکان محترم می بایست با ارسال مشخصات فردی خود از قبیل (نام و نام خانوادگی - شماره همراه - کدسهامداری) به مبادی یاد شده، مراحل ثبت نام برای بازدید از پروژه های عمرانی شهر_رویایی_پدیده_شاندیز را انجام دهند.
لازم به ذکر است بازدید هفته ای سهامداران از مجموعه پروژه_لورایز و فاز۱۱ تا ۱۹ در روزهای پنجشنبه هر هفته برگزار و ثبت نام برای علاقمندان الزامی است.

لطفا از همراه آوردن کودکان خودداری کنید.

به جهت رعایت اصول ایمنی از بازدید کسانی که کودک همراه داشته باشند خود داری به عمل می آید.

سهامداران و مالکان محترم می توانند درخواست خود را به یوزر زیر ارسال بفرمایید:

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.