اغاز اکران آگهی های تلویزیونی پدیده در شبکه استانی

دیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز از آغاز پخش آگهی های #پدیده_کیش و #شاندیز به صورت تیزر و زیر نویس از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی خبر داد. به

  • امتیاز به مطلب (2) نفر

شماره خبر : 2174

اغاز اکران آگهی های تلویزیونی پدیده در شبکه استانی


دیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز از آغاز پخش آگهی های #پدیده_کیش و #شاندیز به صورت تیزر و زیر نویس از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری گفت: پخش آگهی های تلویزیونی پدیده از دیروز مصادف با ۱۶ شهریورماه از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی آغاز شد.


اغاز اکران آگهی های تلویزیونی پدیده در شبکه استانی

وی افزود: دیروز در ۹ نوبت تیزر تبلیغاتی #شهر_افسانه_ای پدیده_کیش پخش شد، سه نوبت آگهی زیر نویس و در نه نوبت نیز آرم آگهی گروه_شرکت_های_پدیده در بخش پیام های بازرگانی و برنامه های مختلف تلویزیونی شبکه سیمای_خراسان_رضوی به نمایش درآمد.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده پیش از این خبر داده بود که پخش رادیویی آگهی_های_تبلیغاتی گروه_شرکت_های_پدیده از عید سعید غدیر خم در #شبکه_رادیویی #صدا_و_سیمای_خراسان_رضوی آغاز شده است.

وی در این خصوص تصریح کرد: تیزرهای تبلیغاتی #پدیده با شش برداشت متفاوت هم اکنون در #رادیو_خراسان_رضوی در حال پخش است که مدت زمان هر یک از این تیزرهای تبلیغاتی از ۱۱۶ تا ۱۵۰ ثانیه است.

سخنگوی رسمی گروه شرکت های پدیده شاندیز با اظهار خرسندی از آغاز اکران مجدد آگهی_های_پدیده در قاب تلویزیون و صدای شبکه_استانی خراسان رضوی گفت: یکی از خواسته های به حق سهامداران بازگشت پدیده درتبلیغات_صدا_و_سیما بود که خوشبختانه با رای زنی های صورت گرفته این امر محقق شد.

دکتر انتظاری تصریح کرد: تبلیغات و آگهی های تلویزیونی در حال پخش از سیمای خراسان رضوی شامل یک آگهی بازرگانی از شهر_رویایی_پدیده_شاندیز با مدت زمان ۱۰۰ ثانیه و یک آگهی تبلیغاتی از #شهر_افسانه_ای_پدیده_کیش با مدت زمان ۱۴۰ ثانیه است.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده خاطر نشان ساخت: مدت زمان پخش هر یک از آگهی های زیر نویس گروه شرکت های پدیده ۱۵ ثانیه خواهد بود و آرم گروه شرکت های پدیده شاندیز در ۶ ثانیه ابتدای برنامه های مختلف و متنوع تلویزیونی پخش می شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.