اپلیکیشن اندرویدی پدیده شاندیز در کافه بازار منتشر شد

مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک پدیده اعلام کرد: اپلیکیشن اندرویدی پدیده شاندیز در کافه بازار منتشر شده است و هم اکنون برای دانلود عموم مردم در دسترس م

  • امتیاز به مطلب (1) نفر

شماره خبر : 2219

اپلیکیشن اندرویدی پدیده شاندیز در کافه بازار منتشر شد


مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک پدیده اعلام کرد: اپلیکیشن اندرویدی پدیده شاندیز در کافه بازار منتشر شده است و هم اکنون برای دانلود عموم مردم در دسترس می باشد.


اپلیکیشن اندرویدی پدیده شاندیز در کافه بازار منتشر شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مهندس علی موقر گفت: این اپلیکیشن اندرویدی، تنها اپلیکیشن رسمی و جامع منتشر شده از گروه شرکتهای پدیده شاندیز است.

وی هدف از طراحی و انتشار این اپلیکیشن را سامان‌دهی و تسهیل در ارائه خدمات عنوان کرد و افزود: مشتریان، سهامداران و هواداران پدیده شاندیز با دانلود و نصب این اپ بر روی گوشی موبایل خود می توانند با تعاملی دو سویه و موثر از محصولات و خدمات گروه شرکت های پدیده بهره گیرند.

مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک پدیده گفت: اکنون این اپلیکیشن در صفحه اپلیکیشن پرطرفدار کافه بازار نیز قرار دارد تا دوست داران و علاقمندان بتوانند راحت و سریع آن را دانلود، نصب و بهره برداری نمایند.

به گفته وی درک نیازها و خواسته های مشتریان گرانقدر مجموعه پدیده شاندیز و ارائه محصولات و خدمات ویژه متناسب با نیازهای آنها، همچنین افزایش میزان رضایتمندی مشتریان در حوزه هایی مانند سهام، روابط عمومی، ارتباط با مشتری، بازاریابی، تبلیغات و ... توسط شرکت بین المللی تجارت الکترونیک پدیده کیش تحلیل شد و در نهایت منجر به طراحی، تولید و انتشار این اپ گردیده است.

مهندس موقر در خصوص قابلیت های اپلیکیشنپدیدهشاندیز نیز اعلام کرد: "اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه ها"، "اعمال و پیگیری تمامی عملیات مربوط به سامانه نقل و انتقال سهام (سناپ)"، "ارائه گزارشات مربوط به بازار سهام"، "اعتبار سنجی برگه های سهام ارائه شده"، "اطلاع از طرح های فروش تخفیفی، امتیازات تشویقی، خرید های اعتباری"، "گیمیفیکیشن های متعدد مانند پدیده بچین و نگارخانه های هوشمند مبتنی بر واقعیت افزوده" از قابلیت های موجود در این اپ است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.