افتتاح فروشگاه کاپلو در مرکز خرید، تعطیلات و سرگرمی پدیده شاندیز

مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از افتتاح فروشگاه کاپلو در مرکزخریدفتعطیلات وسرگرمی پدیده شاندیز خبرداد. به گزارش روابط عمومی گر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2222

افتتاح فروشگاه کاپلو در مرکز خرید، تعطیلات و سرگرمی پدیده شاندیز


مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از افتتاح فروشگاه کاپلو در مرکزخریدفتعطیلات وسرگرمی پدیده شاندیز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، جمال شوشتری گفت: در راستای برنامه ریزی ها و چشم انداز تعیین شده هیات مدیره گروه شرکت ها، در خصوص گسترش تعداد واحدهای تجاری فعال در مرکز خرید، تعطیلات و سرگرمی پدیده شاندیز ، غرفه تجاری و فروش پوشاک کاپلو در این مجموعه افتتاح شد.


افتتاح فروشگاه کاپلو در مرکز خرید، تعطیلات و سرگرمی پدیده شاندیز

وی افزود: این فروشگاه عرضه کننده محصولات البسه زنانه و مردانه است و با ۶۶ مترمربع زیر بنا در طبقه همکف دوم "وُید ورودی پاتیناژ" قرار دارد.

شوشتری تصریح کرد: تابستان گذشته پاخور مجموعه نسبت به سال قبل افزایش چشم گیری داشت و در برخی از روزها شاهد حضور بیش از ۱۲ هزار گردشگر و مخاطب در مجموعه بازار بودیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با افزایش واحدها و غرفه های تجاری و ایجاد تنوع بیشتر در عرضه محصولات بتوانیم در پاییز و زمستان و علی رغم کاهش سفرها، پاخور مناسبی را در مجموعه شاهد باشیم.

مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز همچنین اعلام کرد: چند واحد تجاری در حال حاضر مشغول تکمیل دکوراسیون داخلی غرف هستند که پس از پایان این مرحله و با تجهیز وسایل خود، آماده بهره برداری خواهند شد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.