پشتوانه قوی سرمایه در فرابورس، نقدشوندگی سهام پدیده را افزایش می دهد

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در برنامه زنده تلویزیونی صبح خراسانی گفت: ورود پدیده به بازارسرمایه کشور و فرابورس، افزایش نقدشوندگی سهام پدیده

  • امتیاز به مطلب (2) نفر

شماره خبر : 2225

پشتوانه قوی سرمایه در فرابورس، نقدشوندگی سهام پدیده را افزایش می دهد


مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز در برنامه زنده تلویزیونی صبح خراسانی گفت: ورود پدیده به بازارسرمایه کشور و فرابورس، افزایش نقدشوندگی سهام پدیده را به همراه دارد.


پشتوانه قوی سرمایه در فرابورس، نقدشوندگی سهام پدیده را افزایش می دهد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری در مصاحبه زنده تلویزیونی خود، با اشاره به اینکه حضور در بازار بورس سرمایه کشور، همواره یکی از اهداف شرکت های بزرگ است افزود: پدیده از سال ۱۳۹۲ عزم خود را برآن نهاد تا به این بازار ورود یابد.

به گفته وی در آن زمان مدیران و کارشناسان سازمان بورس و اوراق بهادار ایران با جمع بندی و بررسی اسناد شرکت پدیده به این نتیجه رسیدند که این شرکت هنوز شرایط و آمادگی ورود به بورس را ندارد خاطرنشان کرد: پس از آن نیز در چند سال پدیده با بحران مواجه شد.

وی گفت: پدیده پس از عبور از بحران پیش آمده ، مجدد در سال ۹۶ عزم خود را برای ورود به بازار سرمایه جذب و در سال ۹۷ با تلاش های مضاعف صورت گرفته، موضوع ورود به بورس را دنبال کرد تا وارد بازار سرمایه شده و نماد خود را در تالار بورس باز کند.

دکتر انتظاری تصریح کرد: خوشبختانه هفته گذشته مدیران سازمان بورس و اوراق بهادار کشور موافقت اصولی خود را با ورود پدیده به بازار بورس و سرمایه ایران صادر کردند و به زودی شاهد بازگشایی نماد شرکت در تالاربورس ایران خواهیم بود.

وی گفت: ورود پدیده به بازار بورس اعتبار مضاعفی را برای سهام شرکت به دنبال دارد و فرصت های بهره گیری از حضور بازارگردانان قدرتمند و سرمایه گذاران برجسته در بازار بورس را برایمان فراهم می آورد.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در ادامه به روند صعودی و افزایش ورود سرمایه گذاران به بازار بورس و سرمایه کشور در ماه های اخیر اشاره کرد و ادامه داد: اقبالی که در این بازار ایجاد شده است یقینا افزایش نقدشوندگی سهام پدیده را به همراه خواهد داشت.

وی در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص اینکه آیا افزایش قیمت سهام را نیز شاهد خواهیم بود؟ پاسخ داد: چون در بازار سرمایه کشور پشتوانه های مالی قویتری وجود دارد پیش بینی می کنیم که قیمت نیز افزایش یابد.

دکتر انتظاری در پایان با قدردانی از صبوری و شکیبایی سهامداران اظهار امیدواری کرد: ورود به بازار سرمایه گام موثری در حل مسائل سهامداران و تغییر در معیشت و زندگی آن ها را به همراه داشته باشد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.