کافه دوکاتی در بازار پدیده افتتاح شد

کافی شاپ دوکاتی با دکوراسیونی زیبا و متفاوت و با عرضه انواع نوشیدنی های گرم و سرد، بستنی و فالوده در مرکزتعطیلات سرگرمی وخرید پدیده شاندیز آغاز به کار

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2237

کافه دوکاتی در بازار پدیده افتتاح شد


کافی شاپ دوکاتی با دکوراسیونی زیبا و متفاوت و با عرضه انواع نوشیدنی های گرم و سرد، بستنی و فالوده در مرکزتعطیلات سرگرمی وخرید پدیده شاندیز آغاز به کار کرد.


کافه دوکاتی در بازار پدیده افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز با اعلام این خبر گفت: این کافی شاپ با ۱۰۰ متر مربع زیربنا در طبقه همکف بازار و در ورودی آب و آتش، سازه زین اسبی راه اندازی شده است.

دکتر جمال شوشتری افزود: ایجاد و راه اندازی این غرفه تجاری و اقتصادی با هدف بهره گیری از تمامی ظرفیت های واحدهای تجاری و افزایش تنوع در ارائه و عرضه خدمات در بازار می باشد.

وی خاطرنشان کرد: ارائه محصولات و خدمات متنوع در بازارها و مراکز خرید سراسر دنیا مرسوم بوده و موجب افزایش پاخور و ایجاد رقابتی سالم خواهد شد و در نهایت ارائه خدماتی باکیفیت را به همراه خواهد داشت.

اصغری مدیر این واحد تجاری نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: کافه دوکاتی با بهره گیری از باریستا و کافی من های حرفه ای ارائه محصولات با کیفیت را در دستور کار خود قرار داده است.

وی اعلام کرد: این کافی شاپ عرضه کننده محصولات مختلف نوشیدنی گرم، سرد و خوراکی است.

اصغری افزود: انواع قهوه، دمنوش های گیاهی، چای، کیک، بستنی، آبمیوه و فالوده در فضای زیبا و دنج این کافی شاپ، عرضه می شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.