توسعه و تقویت سفر با ارتقای همکاری با دفاتر خدمات مسافرتی

حسین زارع صفت دیشب در جلسه هم اندیشی و توسعه و تقویت همکاری پدیده با مدیران ارشد آژانس ها و دفاترخدمات مسافرتی استان اعلام کرد: توسعه و تقویت سفر با ا

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2239

توسعه و تقویت سفر با ارتقای همکاری با دفاتر خدمات مسافرتی


حسین زارع صفت دیشب در جلسه هم اندیشی و توسعه و تقویت همکاری پدیده با مدیران ارشد آژانس ها و دفاترخدمات مسافرتی استان اعلام کرد: توسعه و تقویت سفر با ارتقا و گسترش همکاری با این دفاتر و آژانس ها در دستور کار است.


توسعه و تقویت سفر با ارتقای همکاری با دفاتر خدمات مسافرتی

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، رییس هیات مدیره گروه شرکت های پدیده هدف از برگزاری این جلسه را تجدید آشنایی و تقویت همکاری و برقراری ارتباطات گسترده پدیده با فعالان این عرصه اعلام کرد و افزود: امروز که فعالیت های عمرانی و خدماتی پدیده در ۹۰۰هزار متر مبع در حال اجرا است و روزانه دو هزار نفر در این پروژه مشغول کار هستند باید اینگونه همکاری ها را گسترش داد.

وی گفت: سامانه تقویت و افزایش همکاری ها باید هدف گذاری مشخصی داشته باشد تا بتوانیم از نظر افزایش تعداد گردشگران که همان توسعه سفر ها است و در تداوم آن تقویت سفر که افزایش دانش سفر هوشمندانه است گام برداریم.

زارع صفت تصریح کرد: پدیده در تهران ، کیش و شاندیز ظرفیت و جایگاه ویژه ای در سفرهای غذا، بازار و خرید و تفریح را داراست و می توان با عقد تفاهم نامه های مشترک و قراردادهای فی مابین شرکت و مدیران دفاتر و آژانس های خدمات مسافرتی جذب گردشگران گروهی و انفرادی را در تمامی این بخش ها افزایش داد.

رییس هیات مدیره گروه شرکت های پدیده خاطر نشان ساخت: پدیده بدون استفاده از سرمایه دولتی و کاملا با بهره گیری از سرمایه های ملی کشور ساخته و شکل گرفته است و در شرایطی که کشور به دنبال تحقق اقتصادپایدار و رشدیافته است بهترین صنعتی که کمک کننده و پیش برنده چنین اهدافی خواهد بود، صنعت گردشگری است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.