پیشنهاد تفاهم نامه همکاری فی مابین پدیده با آژانس های خدمات مسافرتی

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری در جمع اعضای هیات مدیره این انجمن صنفی و مدیران آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2241

پیشنهاد تفاهم نامه همکاری فی مابین پدیده با آژانس های خدمات مسافرتی


به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر ابوالفضل انتظاری در جمع اعضای هیات مدیره این انجمن صنفی و مدیران آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی استان آخرین دستاوردهای گروه شرکت های پدیده را تشریح کرد و تفاهم نامه گسترش همکاری ها را به رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی خراسان رضوی ارایه کرد.


پیشنهاد تفاهم نامه همکاری فی مابین پدیده با آژانس های خدمات مسافرتی

دکتر انتظاری گفت: امروز چشم انداز خوبی برای گروه شرکت های پدیده فراهم شده و مشکلات حقوقی ، ساختاری و مجوزی مجموعه حل شده است.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده گفت: در تفاهم نامه ارایه شده، افق همکاری های گسترده ای ترسیم شده است و در اجرای آن پدیده از تمامی راهکارها و پیشنهادات سازنده در بهبود وضعیت کنونی و جذب بیش از پیش گردشگر به این مجموعه استقبال می کند.

دکتر انتظاری با اشاره به حضور مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در شهر رویایی پدیده خاطر نشان کرد: مذاکراتی صورت گرفته، افق همکاری های پایدار، برپایی نمایشگاه های دائمی، ایجاد و راه اندازی موزه و بهره گیری از بسترهای موجود در پدیده مورد توجه قرار گرفته است.
مدیرعامل گروه شرکت های پدیده با تشریح پاخوری که در یک سال اخیر در شهر رویایی پدیده ایجاد شده است، گفت: در روزهای تعطیل هفته های اخیر ۱۲ تا ۱۵ هزار نفر روزانه به شهر رویایی پدیده مراجعه و ضمن استفاده از جاذبه های گردشگری، از شاپینگ مال و هایپر مارکت پدیده خریدهای عمده ای را انجام دادند. به طور که در جمعه گذشته ۹ هزار نفر فقط وارده هایپرمارکت پدیده شده و ۳۱۱ میلیون تومان خرید نموده‌اند.

انتظاری افزود: همکاری مشترک دوجانبه چند وجهی را با شما می توانیم داشته باشیم که منافع پدیده و دفاتر مسافرتی و توسعه فعالیت های گردشگری و تجاری پدیده را به ارمغان خواهد آورد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.