شهرک سلامت، پتانسیل خوبی برای پدیده و مشهد خواهد بود

مجری تورهای گردشگری سلامت در خراسان رضوی گفت: تبدیل شدن پدیده به شهرک سلامت این امکان را برای مشهد فراهم می کند که جایگاه خود را در صنعت توریسم سلامت

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2243

شهرک سلامت، پتانسیل خوبی برای پدیده و مشهد خواهد بود


مجری تورهای گردشگری سلامت در خراسان رضوی گفت: تبدیل شدن پدیده به شهرک سلامت این امکان را برای مشهد فراهم می کند که جایگاه خود را در صنعت توریسم سلامت کشور و منطقه حفظ کند.


شهرک سلامت، پتانسیل خوبی برای پدیده و مشهد خواهد بود

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، ناصر غفران مدیر عامل آژانس خدمات مسافرتی کاج نقره ای مشهد در نشست هم اندیشی مدیران دفاتر و آژانس های مسافرتی با مدیران ارشد پدیده گفت:شهررویایی پدیده زیرساخت های مناسب و وسعت خوبی برای تبدیل شدن به شهرک سلامت دارا است.

وی افزود: در حال حاضر شهر اصفهان علی رغم اینکه هیچ جایگاهی در صنعت توریسم سلامت ندارد اما با همکاری شورای اسلامی شهر، شهرداری و دستگاه های درمان و سلامت این شهر، شهرک کوچکی تحت عنوان شهرک سلامت ایجاد شده و به بهره برداری رسیده است.

غفران با اشاره به اینکه اصفهان به دلیل نداشتن امکانات لازم از جمله شبکه درمانی متناسب با گردشگری سلامت متاسفانه نتوانسته است به خوبی از شهرک سلامت ایجاد شده بهره برداری لازم را داشته باشد.

مجری گردشگری سلامت در خراسان رضوی تصریح کرد: مشهد قطب گردشگری سلامت در کشور و منطقه است و جای خالی یک شهرک منسجم برای ارائه اینگونه خدمات به گردشگران در این شهر احساس می شود، چه خوب است که پدیده با زیرساخت های مناسبی که داراست به این مقوله راه یافته و شبکه درمان و ساختارهای موجود در مشهد را بتوانیم به صورت منسجم در یک چنین شهرکی داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه پلن اصفهان، بیشتر شبیه به یک نمایشگاه گردشگری سلامت است خاطر نشان ساخت: ما با ایجاد چنین شهرکی می توانیم در به جذب گردشگر و ترغیب بیشتر گردشگران موفق تر از پیش عمل کنیم.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.