• امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2269

کافی من ها در پدیده آزمون می دهند


تا به حال شده به یک کافه خوب و دنج بروید و از کافی من یا همان متصدی کافی شاپ تقاضای یک نوشیدنی خوش طعم و پر از انرژی داشته باشید؟ آیا میدانید که یک کافی من یا باریستا باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟!


کافی من ها در پدیده آزمون می دهند

واحد آموزش گروه شرکت های پدیده شاندیز با همکاری آموزشگاه صنایع غذایی سارینا، آزمون فنی و حرفه ای کافی شاپ را در شهررویایی پدیده شاندیز برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، این آزمون با حضور ۱۲ نفر از هنرجویان تصدی گری کافی شاپ برگزار می شود و افرادی که بتوانند از این آزمون عملی سربلند خارج شوند مدرک باریستا (کافی من) و مورد تایید فنی و حرفه ای را دریافت خواهند کرد.

برای اینکه با کار کافی من که همان متصدی کافی شاپ و باریستا است آشنا شوید باید بگویم کمی باید به زمان گذشته برگردیم. حتما این لغت کمی ناآشنا را زیاد شنیده ایم. همان مرد معمولا مسن مهربانی که در قهوه خانه های قدیم برای پدرانمان قهوه سرو می کرد.
کمی به روزتر، آن قهوه چی، همان باریستا "barista" است، کسی که برای شما می تواند بهترین قهوه را با توجه به دانش و تجربه در قهوه خانه های امروز یا همان کافی شاپ ها، تهیه کند.

واحد آموزش گروه شرکت های پدیده شاندیز، با همکاری آموزشگاه های مختلف برگزاری دوره های آموزشی ویژه با موضوعاتی متنوع را در دستور کار خود دارد.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.