امکان جابجایی واحدهای پیش فروش شده برای مالکان لورایز فراهم شد

مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از فراهم شدن امکانات تبادل و جابجایی واحدهای پیش فروش شده برای مالکان واحدهای آپارتمان های لورایز خ

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2281

امکان جابجایی واحدهای پیش فروش شده برای مالکان لورایز فراهم شد


مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز از فراهم شدن امکانات تبادل و جابجایی واحدهای پیش فروش شده برای مالکان واحدهای آپارتمان های لورایز خبر داد.


امکان جابجایی واحدهای پیش فروش شده برای مالکان لورایز فراهم شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، دکتر جمال شوشتری گفت: تا پایان سال ۹۷ دو بلوک از ده بلوک آپارتمان های میان مرتبه که دارای ۳۰۰ واحد مسکونی است آماده بهره برداری خواهد شد.

وی با اشاره به وجود ۱۰۶۲ واحد مسکونی در مجموع ده بلوک در حال ساخت آپارتمان های میان مرتبه لورایز افزود: واحدهای پیش فروش شده در این مجموعه مسکونی مربوط به بلوک های مختلف است و شرکت برای بهره برداری بهتر و به موقع از این واحدها تدابیری اتخاذ کرده است تا شرایط جابجایی و تعویض واحدهای پیش فروش شده فراهم شود.

مدیر بهره برداری شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز تصریح کرد: بر اساس این تصمیم و برنامه ریزی صورت گرفته، آن دسته از مالکان پیش خرید کننده ای که قصد تحویل زودهنگام واحدهای خود را دارند، می توانند واحد پیش خرید شده خود را با واحدهای موجود در این دو بلوک در حال اتمام، تعویض کنند.

وی اعلام کرد: مالکان محترم می توانند برای کسب اطلاعات دقیق تر و نحوه انجام امور مربوطه با شماره ۳۴۲۸۶۸۳۰-۰۵۱ تماس بگیرند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.