آیت علم الهدی: همه باید به این تیم کمک کنند

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: نتایج تیم فوتبال پدیده باعث خوشحالی است.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2284

آیت علم الهدی: همه باید به این تیم کمک کنند


نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: نتایج تیم فوتبال پدیده باعث خوشحالی است.


آیت علم الهدی: همه باید به این تیم کمک کنند

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، همزمان با هفته تربیت بدنی جمعی از ورزشکاران ، قهرمانان و مدیران ورزشی خراسان رضوی با آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد دیدار کردند.
در حاشیه این دیدار جواد وطن خواه مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان برخی از مشکلات این باشگاه را با آیت الله علم الهدی در میان گذاشت.
امام جمعه مشهد نیز ضمن تمجید از نتایج تیم فوتبال پدیده و صدر نشینی در لیگ برتر فوتبال گفت: خوشحالم که این تیم از مدیران ارزشی در راس خود بهره می برد. من واقعا از این نتایج خوشحالم و به کادر فنی و بازیکنان و مدیران این تیم خسته نباشید می گویم. همه مدیران استان نیز برای ادامه این روند باید تلاش کنند و کمک کنند.
ورزشکاران استان خراسان رضوی همچنین با حجت‌الاسلام رئیسی دیدار کردند که در این مراسم نیز مدیرعامل باشگاه پدیده برخی مشکلات این باشگاه را به تولیت آستان قدس رضوی اعلام کرد.
حجت‌الاسلام رئیسی نیز به مدیر تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی دستور داد تا در جهت ارائه خدمات ورزشگاه امام رضا (ع) به باشگاه پدیده همکاری‌های لازم صورت بگیرد.

پیشتر در چندین نوبت مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده در برنامه تلویزیونی اشاره، در مصاحبه با روزنامه ها و خبرگزاری ها اعلام کرده بود: تیم فوتبال پدیده نیاز اجتماعی مردم و جوانان است و همه در استان بایستی تیم را حمایت کنند و توقع نداشته باشند که پدیده با این شرایط اقتصادی که دارد یک تنه همه نیازهای تیم را تامین کند.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.