بارگذاری صورت های مالی سال٩۴ در سامانه کدال

مدیر مالی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز از بارگذاری صورت های مالی منتهی به سال ٩۴ در سامانه جامع ناشران بورس و اوراق بهادار کشور خبر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2286

بارگذاری صورت های مالی سال٩۴ در سامانه کدال


مدیر مالی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز از بارگذاری صورت های مالی منتهی به سال ٩۴ در سامانه جامع ناشران بورس و اوراق بهادار کشور خبر داد.


بارگذاری صورت های مالی سال٩۴ در سامانه کدال

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، علیرضا شریفیان گفت: روز گذشته صورت های مالی تلفیقی گروه شرکت های پدیده شاندیز مربوط به عملکرد منتهی به ١٣٩۴/١٢/٢٩ در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران بورس و اوراق بهادار کشور که به اختصار کدال نامیده می شود، بارگذاری شد.

وی با اشاره به اینکه این اطلاعات هم اکنون در دسترس عامه مردم است افزود: سهامداران، متخصصان امور اقتصادی و تمامی علاقمندان به امور مالی برای آگاهی از اطلاعات مالی گروه شرکت های پدیده شاندیز در سال های منتهی به ١٣٩٣/١٢/٢٩ و ١٣٩۴/١٢/٢٩ به سامانه یاد شده به نشانی www.codal.ir مراجعه کنند.

مدیر مالی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز خاطر نشان کرد: نماد جدید گتوشا برای شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز (سهام عام) در سامانه کدال به ثبت رسیده است و با جستجوی این نام می توان به اطلاعات مالی مورد نظر دست یافت.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.