جلسه تلفیقی کمیته های عمرانی و بهره برداری و تبلیغات برگزار شد

جلسه تلفیقی کمیته های عمرانی و بهره برداری و تبلیغات گروه شرکت های پدیده شاندیز با حضور مدیران شرکت ها، نمایندگان و کارشناسان امر برگزار شد و آخرین گز

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2290

جلسه تلفیقی کمیته های عمرانی و بهره برداری و تبلیغات برگزار شد


جلسه تلفیقی کمیته های عمرانی و بهره برداری و تبلیغات گروه شرکت های پدیده شاندیز با حضور مدیران شرکت ها، نمایندگان و کارشناسان امر برگزار شد و آخرین گزارشات مربوط به بخش های مختلف تشریح گردید.


جلسه تلفیقی کمیته های عمرانی و بهره برداری و تبلیغات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، در این جلسه، گزارشات مربوط به آخرین وضعیت رفع نواقص شاپینگ مال و تامین هوای مطلوب در هایپر مارکت توسط معاونت عمرانی ارائه و مقرر شد، سرویس های بهداشتی لول های منتهی به هایپر نیز راه اندازی و نسبت به بهسازی کف هایپر مارکت اقدامات لازم صورت گرفته و تا پایان ١٣٩٧/٠٨/١۵ به اتمام و گزارشات مربوطه ارائه شود.

آخرین بررسی ها و اقدامات مربوط به برپایی خیابان غذا نیز تشریح و مقرر شد، دور دوم خیابان غذا همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم(ص) رسما آغاز شود.

عملکرد گروه شرکت های پدیده در بخش توسعه گردشگری توسط مدیریت مربوطه ارائه و مقرر شد، ضمن اخذ مجوزهای لازم از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی برپایی سلسه جلسات هم اندیشی با تورلیدرها، راهنمایان گردشگری، اعضای انجمن صنفی هتلداران و هیات رئیسه اتاق اصناف استان در دستور کار قرار گیرد.

با توجه برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص تغییر کاربری ساختمان قلعه مقرر شد نسبت به انتقال همکاران موسسه پشتیبانی سهام به ساختمان اداری پدیده شاندیز اقدام و همچنین نسبت به ایجاد موزه در قلعه تلاش جدی صورت گرفته و گزارشات مربوطه ارائه شود.

آخرین وضعیت اصلاح، رفع نواقص و بهسازی مربوط به سنگ فرش و نورپردازی های محوطه تشریح شد و مقرر شد تا پایان ١٣٩٧/٠٨/١۵ نسبت به رفع نواقص نورپردازی المان ها اقدامات لازم صورت و تمامی نواقص رفع شود.

گزارشات مربوط به تبلیغات محیطی و رسانه ای توسط مدیریت روابط عمومی ارائه و مقرر شد برای افزایش پاخور در شهر رویایی پدیده شاندیز و افزایش تبلیغات رسانه ای، اطلاع رسانی در خصوص هایپرفامیلی در دستور کار قرار گیرد. در حوزه تبلیغات محیطی نیز مقرر شد در خصوص افزایش تعداد بیلبوردهای سطح شهر مشهد اقدام و نسبت به اکران زمان و مکان آن تعیین و گزارشات پیشرفت کار ارائه شود.

در خصوص توافقات با صدا و سیما نیز مقرر شد پیگیری های لازم در خصوص اکران گزارش ویژه گروه شرکت های پدیده در برنامه اخبار ٢٠:٣٠ پیگیری شود. کارگزار مربوطه شرکت نیز اکران تبلیغات شرکت و از جمله ویژه برنامه سالروز میلاد حضرت محمد(ص) از رسانه ملی را در دستور کار قرار دهد.

اقدامات صورت گرفته در بخش توزیع برق توسط مدیریت بهره برداری تشریح و مقرر شد نسبت به وصل برق و گاز ساختمان خیابان خیام اقدامات مربوطه انجام و با عنایت به توافقنامه انجام شده با گروه سلگی در خصوص مرکز سرگرمیهای پدیده، مقرر شد موارد فنی و اختصاصی با حضور نمایندگان واحدهای مرتبط سرمایه گذار و محوریت شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز بررسی و گزارشات مربوط به تلاش های صورت گرفته ارائه شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.