مجموعه دار برجسته کشور از پدیده بازدید کرد

استاد سید حسن موسوی از مجموعه داران برجسته کشور، چند سالی است که برای اکران عمومی گنجینه خود که یادمانی از اعصار تاریخی ایران می باشد به دنبال یافتن ف

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2302

مجموعه دار برجسته کشور از پدیده بازدید کرد


استاد سید حسن موسوی از مجموعه داران برجسته کشور، چند سالی است که برای اکران عمومی گنجینه خود که یادمانی از اعصار تاریخی ایران می باشد به دنبال یافتن فضایی مناسب در موقعیت مکانی ویژه است.


مجموعه دار برجسته کشور از پدیده بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، استاد موسوی عصر دیروز پس از ملاقات و گفتگو با دکتر انتظاری مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده ،از ظرفیت های موجود در شهر رویایی پدیده بازدید کرد.

مدیر فرهنگی، هنری و گردشگری گروه شرکت های پدیده شاندیز، گفت: در جلسه مشترکی که دیروز با حضور این مجموعه دار بزرگ ملی کشورمان برگزار شد، توافق های اولیه ای صورت گرفت تا بتوانیم با بهره گیری از ظرفیت ها و ساختار ویژه ای که در شهر رویایی پدیده وجود دارد، در راستای حفظ اصالت و هویت کشور بهره گیریم.

مهندس الهه قلی زاده از استاد موسوی به عنوان یکی از گنجینه داران بزرگ کشور و برجسته ترین مجموعه دار مشهدی یاد کرد و افزود: گروه شرکت های پدیده همواره سعی دارد تا زیرساخت ها و شرایط گسترش همکاری و حضور نخبگان فرهنگی و هنری و حافظان اصلی هویت تاریخی و ملی ایران اسلامی را فراهم آورد.

وی ادامه داد: این کلکسیون دار بزرگ کشورمان با دارا بودن بیش از ۶٠ عنوان از مجموعه های مختلف و موضوعات تاریخی، یکی از برجسته ترین حافظان تاریخ ملی و بومی کشورمان محسوب می شود که می بایست در راستای حفظ و حراست از کیان ایران و مرز و بوم این سرزمین شرایط را برای اکران این کلکسیون و گنجینه عظیم ایرانی فراهم آورد.

مهندس قلی زاده تصریح کرد: گروه شرکت های پدیده شاندیز آمادگی خود را برای همکاری های مشترک با استاد موسوی اعلام کرده است و مجدانه پیگیر راه اندازی فضایی به عنوان موزه آثار تاریخی و گنجینه این مجموعه دار کشورمان می باشد.

مدیر فرهنگی، هنری و گردشگری گروه شرکت های پدیده شاندیز با تاکید بر اینکه چشم انداز گروه شرکت های پدیده در جهت اعتلای فرهنگ گردشگری و افزایش جذب گردشگران به منطقه است افزود: در همین راستا، نشست های مشترکی با استاد موسوی برگزار و توافق های اولیه ای نیز صورت گرفته است و امید می رود تا در هفته های آتی تفاهم نامه مکتوب فی مابین طرفین تنظیم و منعقد شود.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.