پدیده، رونق بخش گردشگری موسیقی

پروژه های گردشگری همچون پدیده شاندیز در افزایش و تنوع انواع گردشگری به ویژه گردشگری فرهنگی که شامل زیر مجموعه های متنوعی است تاثیر شگرفی خواهد داشت.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 2348

پدیده، رونق بخش گردشگری موسیقی


پروژه های گردشگری همچون پدیده شاندیز در افزایش و تنوع انواع گردشگری به ویژه گردشگری فرهنگی که شامل زیر مجموعه های متنوعی است تاثیر شگرفی خواهد داشت.


پدیده، رونق بخش گردشگری موسیقی

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده شاندیز، مدیر کل روابط عمومی و بین الملل پدیده شاندیز گفت: گردشگری موسیقی یکی از مهم ترین دست آورد های گردشگری فرهنگی در اقصی نقاط دنیا بوده است.

سیده نجمه امینی افزود:گردشگری مبتنی بر موسیقی به نوعی از گردشگری گفته می شود که در آن گردشگران با هدف تماشا یا مشارکت در فستیوال یا یک اتفاق موسیقیایی به محل خاصی جلب می شوند.

وی با اشاره به اجرای جشن های بزرگ میلاد ائمه اطهار (ع) در شهر رویایی پدیده شاندیز گفت: پدیده امشب نیز میزبان برپایی جشن بزرگی است که با حضور گروه های موسیقی محلی از شهرهای مختلف ایران برگزار شده و گردشگران بسیاری را جدب کرده است.

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل گروه شرکت های پدیده شاندیز افزود: در ساده ترین سطح، رویدادها و اجراهای صحنه ای موسیقی همچون برنامه های جشن میلاد رسول اکرم (ص) در شهر رویایی پدیده شاندیز تقریبا پای ثابت تمامی گونه های گردشگری فرهنگی شده است.

وی با اشاره به اینکه امروزه نیز بسیاری از کشور ها به جذابیت این نوع گردشگری پی برده اند و با برگزاری رویداد ها و جشنواره های موسیقی سالانه چندین صد هزار گردشگر علاقه مند را جذب می کنند ادامه داد: در این میان شهر رویایی پدیده شاندیز یکی از پیشگامان سرزمین مادریمان کشور عزیزمان ایران گام برداشته و با بهره گیری از فرهنگ و تمدن غنی خود که قومیت های زیادی را در خود گنجانده، حرکتی ماندنی را آغاز نموده است.

امینی با اشاره به اینکه هر کدام از اقوام ایران زمین ارکان فرهنگی خاص خود را دارد که در بطن این ارکان، موسیقی های محلی خودنمایی کرده و می توانند به عنوان یک محصول و جاذبه ی جدید گردشگری معرفی شوند، تصریح کرد: در بین موسیقی های محلی، موسیقی زیبا و جذاب منطقه خراسان بزرگ پتانسیل لازم برای توسعه ی گردشگری موسیقی در این منطقه را فراهم کرده است.

نظرات

ارسال نظر

  • مهمترین اتفاق سال 95 برای پدیده چه بود؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.